Auto Clicker – program do automatycznego klikania myszką

2017-01-16 1 przez Pliki

Auto Clicker – darmowy program do automatycznego klikania myszką. Konfigurowanie myszy do auto klikania w pełni konfigurowalny: przedziały, kliknięcia, pauzy, przycisk, itp.

Można wybrać opcję automatycznego kliknij lewy, środkowy i prawy klawisz myszy, ustawić interwał, w którym nastąpi klika ustaw przerw między kliknięć, automatycznie zatrzymać po żądanym ammount kliknięć. Można również zatrzymać kliknięcia w dowolnym momencie naciskając F9 klucza nowego w wersji 2 : „opóźnienia Losowe Autostop”, można ustawić program do automatycznego klikania myszką AutoClicker aby wstrzymać kliknięcie na milisekundach x, gdzie x jest wartością losową, które będą losowo generowany w Zakres Min Max INCLUSIVE PS: i przepisał niektóre części AutoClicker i nie pakować końcowego pliku wykonywalnego w ogóle, mam nadzieję, że nie więcej fałszywych alarmów z AVS.

Program do automatycznego klikania myszką

ma możliwość symulowania kliknięcia w lewo lub prawo. Tego typu program jest przydatny zwłaszcza dla graczy gier wideo, którzy często wymagają szybkich powtarzalnych kliknięć wykonywać po określone cele. Auto Clicker Shocker to taki program do symulowania klikania myszą.

Ponieważ program został zaprojektowany, aby osiągnąć jeden prosty cel: symulowanie kliknięć myszką, to jest również wyposażony w prosty interfejs. Oferuje on niewielką liczbę ustawień, dzięki czemu można skonfigurować skróty klawiszowe przypisane inne, opcje klikania i kliknięcie przedział w razie potrzeby (opóźnienie kliknięć myszką). Po zakończeniu konfiguracji ustawień, można włączyć opcję automatycznego kliknij po prostu przez naciśnięcie przypisanego skrótu. Można go zatrzymać w dowolnym momencie przez naciśnięcie tego samego przycisku.

Auto Clicker przez Shocker

może okazać się bardzo pomocne, jeśli jesteś graczem lub wykonujesz zadania, które wymagają wiele powtarzalnych kliknięć myszy. A biorąc pod uwagę, nie trzeba płacić złotówki aby go używać, nie widzę powodu, dlaczego nie powinno się to małe narzędzie wypróbować.

Pobierz Auto Clicker – program do automatycznego klikania myszką za darmo na komputer z Windows.