DropBox za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Dropbox za darmo więcej miejsca i pojemności na pliki to program do tworzenia kopii zapasowych i przechowywania ich na zewnętrznych serwerach bezpłatny limit to 2 GB udostępniaj zdjęcia, dokumenty i inne pliki z dowolnego urządzenia. Dane można synchronizować oraz udostępniać swoim znajomym.

DropBox darmowy

Wgrywanie danych na dysk jest możliwe dzięki specjalnemu oprogramowaniu, zaś do przeglądania i ściągania tych danych wystarczy dostęp do Internetu. W wersji darmowej DropBox dostępne są 2 GB miejsca na serwerach, jego powiększenie wymaga uiszczenia opłaty. Jednak korzystając z różnych ofert można powiększyć swoją przestrzeń dyskową za darmo (zaproszenie nowego użytkownika, instalacja oficjalnej aplikacji etc.)

Aplikacja DropBox oferuje synchronizację danych w wielu systemach jednocześnie, dostęp do plików za pomocą przeglądarki internetowej oraz zabezpieczenie wysyłanych danych dzięki wykorzystywanemu protokołowi SSL i szyfrowaniu AES-256.

Darmowy program do tworzenia kopii zapasowych i przechowywania ich na zewnętrznych serwerach. Zbierz swoje zdjęcia, dokumenty i filmy w dowolnym miejscu i bezpiecznie przechowuj pliki.

Pobierz Dropbox za darmo zdobądź więcej miejsca na pliki. https://www.dropbox.com/pl/basic