Czyj to numer – Kto dzwonił

2020-01-05 0 przez Pliki

Czyj to numer – Kto dzwonił aplikacja na telefon Android do pobrania za darmo. Zainstaluj to małe narzędzie na smartfony aby zawsze wiedzieć kto do Ciebie dzwonił lub kto wysłał do Ciebie SMS. Sprawdź prawdziwą cenę sms-a oraz jego opinie.

Nasza wyszukiwarka numerów oferuje sprawdzanie za darmo numerów telefonów stacjonarnych, play, plus, orange, t-mobile po wybranym (wpisanym) numerze oraz wyszukiwanie numerów tekstowo po opinii, lokalizacji, nazwie firmy lub instytucji. Znajdź numer telefonu, oceń go, podziel się z innymi użytkownikami naszej aplikacji. Nasza baza jest do Państwa dyspozycji, aby każdy był bezpieczniejszy i wiedział czy należy odebrać ten telefon. Aplikacja Czyj to numer do pobrania i do codziennego jej używania w 100% za darmo.


Wśród nieodebranych połączeń nr tel w zapisanych opiniach w naszej bazie przez naszych użytkowników, najczęściej można spotkać wszelkiego rodzaju firmy i instytucje takie jak urzędy, firmy kurierskie, firmy transportowe, telemarketing, firmy ubezpieczeniowe, sprzedaż przez telefon, kredyty konsolidacyjne, kredyty gotówkowe i chwilówki oraz telefonię komórkową (Play, Plus, Orange, T-mobile) dzwoniącą do nas z nową ofertą. To w tych działach najczęściej wykonywalnych jest bardzo wiele połączeń telefonicznych lecz często po oddzwonieniu na dany numer telefonu, nikt nie odpowiada lub łączymy się bezpośrednio z centralną gdzie nie wiadomo kto do nas dzwonił. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie opinii na temat danego numeru telefonu, aby wiedzieć kto do nas dzwonił i czy powinniśmy oddzwonić lub następnym razem odebrać telefon. Obecnie gdy większość ludzi na świecie posiada własny nr tel, a czasami kilka nr telefonów, ciężko jest zgromadzić wszystkie informacje w jedną książkę telefoniczną jak dawniej. Najlepszym rozwiązaniem tutaj jest wspólne informowanie się o połączeniach kto do mnie dzwonił aby inni mogli sprawdzić lub zlokalizować kto tak na prawdę do nich telefonuje. Jak namierzyć telefon z androidem?Aplikacja Czyj to numer – Kto dzwonił 1.1 Update

  • Sprawdzanie czyj to numer, kto dzwonił
  • Wyszukiwanie i sprawdzanie numerów komórkowych i stacjonarnych
  • Lokalizacja numerów na mapie
  • Komentarze i opinie o numerach
  • Możliwość dodawania nowych numerów i opinii do bazy
  • Wyszukiwanie tekstowe po nazwie i opiniach

Pobierz Czyj to numer – kto dzwonił aplikacja na Android.

https://apkfab.com/czyj-to-numer-kto-dzwonił/pl.telefonowal.ktodzwonil