The Silent Age za darmo

2023-03-30 0 przez Pliki

The Silent Age za darmo do pobrania pełna wersja gry w promocji od Epic Games Store od 30 marca. Gra do odebrania za darmo od 30 marca, 17.00 do 6 kwietnia, 17.00

Przeżyj postapokaliptyczny świat jak nigdy dotąd w The Silent Age, ekscytującej grze przygodowej typu „wskaż i kliknij”. Skorzystaj z podróży w czasie, aby rozwikłać tajemnicę zniknięcia ludzkości i ocalić świat przed zagładą. Rozpocznij swoją podróż już teraz!

Zatrać się w The Silent Age, ekscytującej przygodowej grze przygodowej z ponad siedmioma milionami pobrań na telefony komórkowe, całkowicie przebudowanej i zaktualizowanej na PC.

Wyrusz w epicką przygodę w czasie z Joe, prostym woźnym, którego zadaniem jest uratowanie ludzkości przed wyginięciem. Za pomocą tajemniczego urządzenia do podróży w czasie odkryj fascynującą teraźniejszość roku 1972 i postapokaliptyczną przyszłość roku 2012, rozwiązując zagadki i odkrywając prawdę stojącą za upadkiem ludzkości.Dzięki głębokiej fabule, wymagającym łamigłówkom i minimalistycznemu stylowi graficznemu The Silent Age to niezapomniane wrażenia z gry. Czy ty, pozornie zwyczajny Joe, możesz podjąć wyzwanie i zostać bohaterem, którego potrzebuje ludzkość? Zagraj teraz, aby się przekonać.

Pomóż Joe, który podróżuje między wspaniałą prezentacją roku 1972 a apokaliptyczną przyszłością 2012 roku, aby odkryć prawdę o wyginięciu ludzkości – misję powierzoną mu przez umierającego człowieka z przyszłości. Użyj przenośnego urządzenia do podróży w czasie, aby rozwiązać zagadki, które przybliżą Cię do odpowiedzi i uratują ludzkość.

Laureat nagrody Casual Connect Indie 2013 i pochwalony głęboką historią, sprytnymi łamigłówkami i radykalnie prostą nawigacją i stylem artystycznym, The Silent Age jest niezapomnianym przeżyciem. Czy możesz, prosty dozorca i dosłownie: „przeciętny Joe”, ocalić ludzkość?

  • Odkryj świat przygód dzięki wciągającym głosom postaci i wciągającej narracji.
  • Zachwyć się odważną, stylową grafiką zaprezentowaną w oszałamiającej rozdzielczości Ultra HD.
  • Zaangażuj się w ekscytującą przygodę z głęboką, wciągającą historią, która trzyma Cię w napięciu od początku do końca.
  • Poznaj obsadę złożonych postaci, z których każda ma własną, wyjątkową osobowość i plany.
  • Rzuć wyzwanie umysłowi sprytnymi łamigłówkami, które wymagają podróży w czasie i sprytnego użycia przedmiotów do rozwiązania.
  • Ciesz się płynnym, intuicyjnym interfejsem, dzięki któremu poczujesz się, jakbyś był częścią akcji.
  • Poznaj 10 ekscytujących rozdziałów wypełnionych wyjątkowymi lokalizacjami, postaciami i zagadkami do rozwiązania.

Pobierz The Silent Age za darmo od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/the-silent-age-eb6972