Chess Ultra za darmo gra w szachy

2023-03-16 0 przez Pliki

Chess Ultra za darmo gra w szachy do pobrania na komputer w promocji od Epic Games Store od 23 marca.

Oto najbardziej emocjonująca gra w szachy, jaka kiedykolwiek powstała. Chess Ultra to prawdziwy przełom w dziedzinie gier szachowych. Przepiękna grafika 4K, sprawny tryb sieciowy, sztuczna inteligencja na poziomie arcymistrza i pełna obsługa rzeczywistości wirtualnej.

Chess Ultra rozszerza najlepszą grę strategiczną wszechczasów o możliwości nowych technologii, oferując rozgrywkę w przepięknej grafice 4K, sztuczną inteligencję zweryfikowaną przez arcymistrza oraz pełną obsługę rzeczywistości wirtualnej.

Zapierające dech otoczenia i przepiękne figury. 10 poziomów sztucznej inteligencji zweryfikowanych przez arcymistrza szachowego. Intuicyjny, przeprojektowany tryb lokalny i sieciowy z rankingiem ELO. Znane tryby rozgrywki i mierzenia czasu, m.in. Klasyczny, Blitz i Maraton, dostępne online. Rozgrywka sieciowa na różnych platformach i wspólne rankingi. Oficjalne turnieje Ripstone (możesz być zarówno widzem, jak i uczestnikiem). Ponad 80 łamigłówek szachowych, które pozwalają pochwalić się umiejętnościami. Historyczne mecze, które mogą potoczyć się inaczej niż w rzeczywistości. Możliwość eksportu zapisu przebiegu partii (PGN) dla każdej gry (lokalnie i online). Pełna integracja z serwisem. Twitch umożliwia grę przeciw innym członkom społeczności. Gra w rzeczywistości wirtualnej pozwala całkowicie zanurzyć się w świecie Chess Ultra. Szczegółowe samouczki pozwalające rozwijać umiejętności.

Gra w szachy w rzeczywistości wirtualnej pozwala całkowicie zanurzyć się w świecie Chess Ultra

Dzięki obsłudze systemów Oculus Rift i HTC Vive gra w Chess Ultra w rzeczywistości wirtualnej jest najbardziej realistycznym doświadczeniem tego typu. Pieczołowicie odwzorowana struktura mahoniu w bibliotece, luksusowe filcowe podbicia każdego pionka — to najpiękniejsza gra szachowa, jaka kiedykolwiek powstała. Przesuwaj figury dłonią jak podczas gry w rzeczywistym świecie.

Pobierz Chess Ultra za darmo gra w szachy na komputer z Epic Games Store w promocji https://store.epicgames.com/pl/p/chess-ultra-91bba3