CityMaps2Go mapy offline za darmo

2020-02-15 0 przez Pliki

CityMaps2Go mapy offline za darmo do pobrania na telefon. Darmowa aplikacja City Maps 2Go Premium Offline Maps z kodem promocyjnym PREMSUPP w okazyjnej ofercie. Z kodem COBI20 mamy upgrade do wersji PRO CityMaps2Go za darmo. aplikacji Twój niezawodny i łatwy w obsłudze globalny towarzysz podróży. Znajdź wskazówki ze szczegółowymi mapami offline, szczegółową zawartością podróży, popularnymi atrakcjami i wskazówkami dla osób z zewnątrz.
Zaplanuj i przygotuj idealną podróż! Zarezerwuj hotel lub przewodnik i ciesz się recenzjami restauracji i udostępnianymi treściami użytkowników.

City 2 Go to prosta aplikacja która może się Wam przydać gdy będziecie za granicą. Jak wiemy będąc na urlopie, czy wakacjach ciężko jest z dostępem do internetu. City 2 Go to świetna apka, która pozawala zapisać mapy do trybu offline i korzystać z nich w dowolnym miejscu na świecie.

Wersja premium jest bardziej kompletna w porównaniu z aplikacją pro, dlatego zaleca się korzystanie z wersji premium.

Kroki, aby uzyskać bezpłatną wersję Pro lub Premium:
1) Pobierz standardową wersję aplikacji ze Sklepu Google Play
2) Otwórz aplikację. W menu wybierz „Redeem Code”
3) Wpisz kod PROSUPP (dla wersji pro) lub PREMSUPP (dla wersji premium) musisz wprowadzić te kody ręcznie, nie kopiuj i nie wklejaj!
4) Teraz powinieneś mieć dostęp do płatnej wersji aplikacji za darmo.

Aplikacja CityMaps2Go mapy offline za darmo

  • W przeciwieństwie do innych aplikacji i map offline, CityMaps2Go oferuje zdjęcia, a także wskazówki i wyczerpujące szczegółowe informacje dla milionów miejsc.
  • CityMaps2Go obejmuje cały świat. Ponad 150 krajów i 50 milionów miejsc.
  • CityMaps2Go działa online i offline. Oszczędzaj na opłatach za roaming danych w obcych miastach lub problemów z łącznością w parkach narodowych.
  • Zapamiętaj i zapisz wszystkie miejsca, które chcesz odwiedzić. Twórz listy i miej przygotowane pomysły na podróż, kiedy ich potrzebujesz.
  • Przeglądaj swoje zapisy na szczegółowej mapie świata. Nawiguj po ulicach, ścieżkach i ścieżkach rowerowych, gdziekolwiek jesteś.

Pobierz CityMaps2Go mapy offline za darmo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ulmon.android.citymaps2go