Uget darmowy menedżer pobierania plików

2019-04-04 0 przez Pliki

uGet to darmowy menedżer pobierania plików oparty na licencji Open Source. Aplikacja została napisana w GTK+ i posiada wiele dodatków ułatwiających jej obsługę. Uget dostępny jest na platformę Linux, Android, BSD i Windows . Program oferuje monitorowanie schowka, zatrzymywanie i wznawianie pobierania plików, ich klasyfikowanie i kolejkowanie. Narzędzie można zintegrować z przeglądarką internetową Mozilla Firefox, dzięki wtyczce Flashgot.

Aplikacja Uget oferuje import zadań z plików HTML. Co ważne możliwa jest obsługa programu za pomocą wiersza poleceń. uGet to menedżer pobierania, który łączy niewielkie wykorzystanie zasobów z bardzo rozbudowanym zestawem funkcji.

POBIERANIE WIELU POŁĄCZEŃ

Pobierz pliki w wielu segmentach, aby zwiększyć prędkość pobierania. uGet obsługuje do 16 jednoczesnych połączeń na pobranie.

POBIERZ KOLEJKĘ

Umieszcza pobierane pliki w kolejce, aby pobierać jednocześnie tyle samo lub mniej plików, w zależności od preferencji użytkownika według kategorii.

PAUZA / WZNÓW POBIERANIE

Wstrzymaj i wznów pobieranie umożliwia tymczasowe wstrzymanie pobierania bez konieczności rozpoczynania pobierania od początku.

Pobierz Uget za darmo na komputer i pobieraj pliki za free https://ugetdm.com/