VideoStudio program tworzenia i edycji filmów

2019-06-11 0 przez Pliki

Ulead VideoStudio to program tworzenia i edycji filmów, kierowany głównie do domowych użytkowników ale może być także z powodzeniem wykorzystywany do półprofesjonalnej obróbki wideo. W programie zastosowano interfejs typu „krok po kroku”, który ma na celu dokładnie poprowadzić użytkownika przez wstępny proces zgrywania materiału, poprzez wszystkie fazy edycji, aż do zmontowania filmu i przygotowania go do rozpowszechniania. Lista gotowych szablonów (templates) pozwala szybko określić typowe parametry techniczne projektu: wymiary filmu, jego jakość (liczbę klatek na sekundę i kompresję), próbkowanie dźwięku, wykorzystuje różne efekty przejścia, filtry, nałożenie napisów, dołączenie podkładu muzycznego oraz zrenderowanie gotowego filmu. Program pozwala szybko określić typowe parametry techniczne projektu: wymiary filmu, format (m.in. 16:9), jego jakość (liczbę klatek na sekundę i kompresję), próbkowanie dźwięku itp.

Darmowy program do edycji wideo

Edycja osi czasu lub serii ujęć

Zacznij szybko. Łącz filmy, zdjęcia i audio na osi czasu i dodawaj efekty, aby rozpocząć tworzenie projektu. Lub zacznij od zaplanowania filmu w trybie scenorysu, aby zobaczyć, jak się rozwinie.

Imponujące efekty twórcze

Uzyskaj pożądane wyniki i dodaj własny styl dzięki setkom dostosowywanych filtrów i efektów. Dodawaj tytuły, w tym tytuły ruchu, poprawiaj kolory lub stosuj przejścia między klipami, przeciągając i upuszczając efekty na linii czasu.

Załadowany z funkcjami

Twórz niesamowite animacje za pomocą Animacji poklatkowej lub graj z szybkością, zamrażaj lub cofaj wideo. Dzięki funkcjom takim jak edycja wielu kamer, edycja wideo 360, wideo na podzielonym ekranie i wiele innych możliwości twórcze są nieograniczone.

Zacznij szybciej dzięki szablonom

Twórz świetnie wyglądające filmy i pokazy slajdów za pomocą szeregu szablonów – po prostu przeciągnij i upuść, aby dodać swoje zdjęcia lub filmy. Ponadto zapisz własne układy wideo jako szablony, aby przyspieszyć przyszłe projekty.

Wysokiej jakości narzędzia audio

Dodaj idealną ścieżkę dźwiękową do swojego filmu dzięki wyborowi utworów i dźwięków wolnych od tantiem. Ulepsz dźwięk za pomocą potężnych narzędzi audio, które równoważą głośność muzyki w tle za pomocą okna dialogowego lub automatycznie równoważą poziomy wybranych klipów, aby uzyskać spójną głośność.

Edytor wideo z wieloma kamerami

Opowiedz swoją historię z różnych stron. Łatwo łącz, synchronizuj i edytuj materiał z wielu kamer i wybierz kąt, który chcesz pokazać podczas odtwarzania filmu. Łącz do 4 kątów kamery z VideoStudio Pro i do 6 kątów z VideoStudio Ultimate.

Łatwa i kreatywna edycja wideo. Przekształć swoje zdjęcia i filmy w wspaniałe filmy, które możesz udostępnić rodzinie i znajomym. VideoStudio to łatwe w użyciu, ale zaskakująco kreatywne oprogramowanie do edycji i tworzenia filmów.

Pobierz VideoStudio za darmo na komputer. https://www.videostudiopro.com/en/free-trials/