TikTok aplikacja do krótkich filmów

2020-01-01 0 przez Pliki

Tiktok aplikacja ulubiona przez nastolatków. Już nie Snapchat czy Instagram czy Youtube tylko na telefonach na czasie jest TikTok aplikacja do krótkich filmów to globalna społeczność wideo. Ułatwia oglądanie niesamowitych krótkich filmików. Możesz też tworzyć własne filmy, nagrywając te zabawne i niezapomniane chwile, aby podzielić się nimi ze światem. Urozmaicaj swoje śmieszne filmy dzięki filtrom efektów specjalnych, zabawnym naklejkom i wielu innym funkcjom. Życie biegnie szybko, więc niech każda sekunda się liczy.

Tiktok co to jest za aplikacja zastąpiła Musical.ly? Jak działa tiktok na komputer do pobrania? Na czym polega? Kto z niej korzysta i po co? Jak wypromować się na Tik Tok robiąc głupie filmiki. Z aplikacji TikTok korzystają głównie dzieci i młodzież którym facebook nie wystarcza.

Oglądaj filmy wybrane specjalnie dla Ciebie na podstawie treści, które oglądasz, lubisz i udostępniasz! TikTok dostosuje się do Twojego gustu, aby oferować najbardziej trafne, ciekawe, zabawne, ekscentryczne, zawrotne filmy, których nigdy nie będziesz chciał przestać oglądać!

■ Rozerwij się i zainspiruj globalną społecznością twórców TikTok prezentując swoje niesamowite talenty, cenne chwile i wiedzę. Aplikacja do poznawania ludzi dla nastolatków. W czym tkwi fenomen Tik Toka? Kim jest Maria Jeleniewska, Dominik Rupiński, Kinga Sawczuk, Magda Bereda, Sebastian Kowalczyk, Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, Filip Zabielski, Maciej Kędzia, LILLYY, Ewa Zawada, Krystian Ziętkowski, Twins Style, Marley Marlena Sojka, Zulema Kinia Wiczyńska? Oto największe gwiazdy polskiego Tik Toka które kręcą popularne filmy w internecie.

■ Dodaj swoją ulubioną muzykę lub dźwięk do Twoich filmów za darmo
Łatwo edytuj swoje filmy dzięki milionom darmowych klipów muzycznych i dźwięków! Tworzymy playlisty muzyczne z najgorętszymi utworami każdego gatunku, popem, rockiem, rapem, elektroniką, R & B, country i wieloma innymi.

■ Użyj emoji i filtrów twarzy edytuj zdjęcia. Ponad 100 naklejek emoji jest dostępnych za darmo, aby przenieść filmy na wyższy poziom. Odblokuj mnóstwo fajnych filtrów twarzy i efektów kosmetycznych w Twoich filmach.

■ Narzędzia do edycji video umożliwiają łatwe przycinanie, wycinanie, scalanie i duplikowanie klipów wideo
■ Filtry Livestreaming są ciągle aktualizowane za pomocą świeżych, kreatywnych projektów
■ Układy taneczne, komedia, vlog, sport, majsterkowanie i filmy ze zwierzętami gotowe do pochłaniania – fajna aplikacja dla nastolatków.

Śmieszne filmiki podbijają świat, a do fanów Tik Tok dołączają również gwiazdy polskie i zagraniczne. 

Pobierz TikTok na telefon i komputer https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zhiliaoapp.musically&hl=pl