Corel VideoStudio Pro program do montażu i obróbki wideo

2020-01-01 0 przez Pliki

Corel VideoStudio Pro za darmo do pobrania pełna wersja po polsku to zestaw narzędzi do zaawansowanej edycji, obróbki i udostępniania w Internecie nagrań wideo w rozdzielczościach standardowych lub HD.

Oprogramowanie jest niezwykle szybkie i zawiera wiele intuicyjnych narzędzi umożliwiających między innymi tworzenie rodzinnych filmów i pokazów slajdów, ciekawych animacji poklatkowych czy też nagrań ekranowych, które można wykorzystać w prezentacjach lub samouczkach. Projekty natychmiastowe i szablony pozwalają na szybkie rozpoczęcie pracy, a ekspresowe renderowanie obrazu oraz obsługa kart graficznych i procesorów wielordzeniowych znacznie przyspiesza jej tempo.

Corel VideoStudio Pro za darmo

Program posiada ulepszone możliwości uzyskiwania atrakcyjnych wizualnie filmów dzięki 21 multimedialnym ścieżkom, obsłudze grafik wielowarstwowych i zaawansowanym efektom, które można wstawiać metodą przeciągnij i upuść. Pozwala również na nagrywanie czynności wykonywanych na pulpicie komputera, co można wykorzystać w pokazach slajdów, samouczkach, demonstracjach produktów, filmach instruktażowych lub w celu przedstawienia przebiegu gry.

Program do montażu i obróbki wideo

Łatwa i intuicyjna edycja wideo.Tworzenie atrakcyjnych filmów pro-jakościowe z inteligentnych i intuicyjne funkcje, które przynoszą radość z powrotem do edycji wideo i tworzenia filmów z możliwością nagrywania pulpitu. To niesamowite wszystko w jednym wideo oprogramowanie do edycji dla użytkowników wszystkich poziomach, od początkujących do ekspertów.

Pobierz Corel VideoStudio Pro za darmo program do montażu i obróbki wideo z możliwością nagrywania pulpitu. Pełna 30-dniowa wersja próbna tego edytora wideo. Nie wymaga karty kredytowej ani konta chomikuj. 30-dniowy okres próbny ma ograniczoną funkcjonalność. Niektóre formaty, funkcje, w tym spalania na dysku i efektów zewnętrznych, są dostępne tylko w pełnej wersji. Ściągnij ze strony producenta https://www.videostudiopro.com/en/products/videostudio/pro/