Ummy Video Downloader

2017-01-04 0 przez Pliki

Ummy Video Downloader to prosty program do pobierania filmów lub plików MP3 w ciągu zaledwie dwóch kliknięć. Pozwala zapisać wideo z YouTube do komputera w celu obejrzenia go w trybie offline . Jest to proste i łatwe w użyciu narzędzie do ściągania filmów z internetu.

Korzystanie Ummy Video Downloader nie może być prostsze. Otwórz aplikację i wklej adres URL wideo YouTube. Miniaturka filmu pojawi się po chwili i rozpocznie się pobieranie.

Można wybrać, aby zapisać jako pliki video w formacie MP4, audio MP3, MKV, FLV, MOV lub AVI, obejmujące wszystkie podstawowe opcje większość z nas zna. Jeśli jest to plik wideo, można określić rozdzielczość w celu utrzymania wielkości pliku do opanowania. Dodawanie wielu plików downloader tworzy kolejkę filmów, które zostaną pobrane w porządku. To naprawdę jest tak proste.

Ummy Video Downloader

Ponieważ jest to dość mały, lekki funkcjonalny kawałek oprogramowania,  nie będzie obciążać komputera. Jednak ta prostota oznacza również, że zagorzali kinomaniacy mogą czuć, że brakuje niektórych opcji. Jeśli masz dużo plików, które chcesz pobrać, proces ten może być nieco powolny; wszystkie filmy pobierz sekwencyjnie, a nie jednocześnie. Nie oferuje szeroki zakres opcji dla formatu pliku (choć nie obejmuje wszystkich opcji najbardziej prawdopodobne), więc jeśli chcesz przekonwertować film do innego formatu trzeba innego oprogramowania do edycji wideo. Jeśli pobierasz playlistę, musisz to zrobić jeden film naraz – Ummy zajmie tylko aktualnie odtwarzanego filmu. Wcześniejsze wersje tego oprogramowania nie mógł także pobrać wideo z innych witryn do udostępniania wideo, ale filmy wideo Dailymotion teraz działać tak samo dobrze jak YouTube.

Inną rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę to dodatkowe pliki do pobrania wiązane z tym programem. Wybierz odpowiednie opcje podczas instalacji, tak aby nie skończyć z niepożądanymi oprogramowaniem, takim jak paski narzędzi przeglądarki lub nowej domyślnej wyszukiwarki. To nie są szkodliwe, ale są uciążliwe jednak.

Pobierz filmy, które chcesz
Ummy Video Downloader to proste, wydajne pobieranie filmów na komputer z internetu. Jeśli chcesz po prostu ściągnąć kilka filmów do oglądania offline, to doskonały wybór ze względu na swoją prostotę i łatwość obsługi.

Oczywiście należy pamiętać, że warunki korzystania z usługi nie pozwalają na nieautoryzowane pobieranie, więc upewnij się, że tylko pobierać filmy, gdzie masz na to zgody.