Shazam rozpoznawanie muzyki

2020-01-05 0 przez Pliki

Shazam rozpoznawanie muzyki, poznawanie tekstu utworów, znajdź piosenkę po melodii online a teraz także dowiadywać się, jaką muzykę odkrywają sami artyści. Rozpoznawaj muzykę szybko w kilka sekund i dziel się odkryciami muzycznymi ze swoimi ulubionymi artystami. Ciesz się tekstami utworów i filmami na YouTube. Odtwarzaj próbki utworów i dodawaj je do list odtwarzania w Spotify. Poznawaj polecane utwory, aby odkrywać nową muzykę. Bądź na czasie dzięki uaktualnianym na bieżąco top listom Shazam.

SOCJALIZUJ SIĘ I DZIEL MUZYKĄ
• Połącz swoje konto Facebook z aplikacją i odkryj, jakie utwory rozpoznają w Shazam Twoi znajomi
• Dziel się swoimi odkryciami za pośrednictwem Facebooka, Twitter , WhatsApp, Pinterest, LINE i wielu innych… jak poznać piosenkę po melodii.

ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ
• Do wszystkich użytkowników TrackID: wypróbuj Shazam – doskonałe rozpoznawanie muzyki i wiele innych funkcji
• Uruchom Shazam na swoim smartwatch Android Wear, aby poznać wykonawcę i tytuł utworu
• Poznawaj teksty utworów podczas odtwarzania muzyki na smartwatchach kompatybilnych z aplikacją
• Funkcja rozpoznawania wizualnego oferuje Ci nowe możliwości – kliknij ikonę aparatu, a aplikacja zeskanuje plakaty, czasopisma, książki i wszystko, co zostało opatrzone logo Shazam z aparatem jak poznać tytuł piosenki który utkwił ci w głowie.

Shazam to narzędzie identyfikujące utwory muzyczne. Wyszukiwanie tytułu piosenki i nazwy jej wykonawcy odbywa się na podstawie dźwięku. W trakcie wyszukiwania program łączy się ze swoim serwerem i porównuje odtwarzany nieznany utwór z własną bazą wzorcowych utworów. W zależności od ustawień w systemie może więc odbierać dźwięk z mikrofonu, wejścia liniowego lub systemowego miksera. Baza tworzona jest przez społeczność użytkowników, którzy umieszczają w niej utwory wzorcowe. Shazam aplikacja umożliwia identyfikację muzyki, rozpoznanie tytułu i wykonawcy utworu na podstawie zarejestrowanego fragmentu dźwięku.  Jak rozpoznać piosenkę nie znając jej tytułu?

Pobierz Shazam na telefon za darmo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shazam.android&hl=pl