VideoPad Video Editor – darmowy program do edycji filmów

2017-02-10 0 przez Pliki

VideoPad Video Editor free to prosty w obsłudze darmowy program do edycji filmów. Za jego pomocą możemy stworzyć ciekawe projekty korzystając z wielu klipów wideo lub z jednego filmu.

VideoPad pozwala użytkownikowi na korzystanie z importowanych plików, program obsługuje wiele formatów, w tym .AVI, .WMV, .3GP, .WMV oraz .DIVX. Ponadto darmowy program do edycji filmów umożliwia też importowanie plików z kamer DV, VHS i internetowych oraz pozwala na eksportowanie danych do wybranego formatu, wysłanie ich bezpośrednio do serwisu YouTube, wypalenie na płycie DVD lub Blu-ray lub przesłać do urządzeń przenośnych typu ipod, PSP lub Mobile Phone. Możemy zmodyfikować obraz za pomocą specjalnych funkcji do regulacji jasności, kontrastu, ostrości oraz dzielić lub łączyć filmy, dodawać rozmaite efekty wizualne i napisy oraz ścieżki dźwiękowe.

VideoPad Video Editor – darmowy program do edycji filmów

pozwala na edycję wideo z dowolnej kamery, kamery DV, VHS lub kamery. Można importować niemal każdy format pliku wideo AVI, WMV, MPV i DivX.
Darmowy program do edycji filmów VideoPad Video Editor do ściągnięciaposiada stosy przejściami i efektami wizualnymi do wyboru, w tym kluczową zielony ekran chroma produkcji wideo i 2D do 3D stereoskopowe konwersję. Można tworzyć pliki DVD, HD, YouTube itp, czy można nagrać filmy na DVD. Aplikacja pozwala na tworzenie samodzielnych plików wideo i udostępniać je online lub umieścić na urządzeniach przenośnych.

Kluczowe cechy:

Przeciągnąć i upuścić pliki wideo do łatwej edycji wideo.
Stosowanie efektów / Przejścia / dostosować prędkość wideo etc.
Edycja wideo z dowolnej kamery.
Tworzenie filmy DVD, HD, YouTube itp
Darmowy program do edycji filmów VideoPad Video Editor do pobrania umożliwia również importowanie i miksować utwory muzyczne.