Waterfox przeglądarka bez śledzenia

2019-01-20 0 przez Pliki

Waterfox to przeglądarka bez śledzenia internetowa na systemy operacyjne Windows, macOS, Linux oraz Android. 64-bitowa wersja przeglądarki Mozilla Firefox. Program obsługuje wszystkie dodatki dostępne dla Firefoksa. Przeglądarka bazuje na silniku renderującym Gecko, który w dużym stopniu obsługuje rekomendacje W3C, jak również te dopiero opracowywane związane z HTML5 i CSS3. Oferuje ona identyczną funkcjonalność co Firefox, obejmującą m.in. mechanizm przeglądania w kartach, blokowania wyskakujących okienek, wbudowany menedżer pobierania.

Funkcje, które wyróżniają Waterfox

przeglądarka bez telemetrii Waterfox nie zbiera ŻADNEJ telemetrii, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o żadne informacje dotyczące śledzenia lub użytkowania tego, co robisz w przeglądarce.
Ograniczone gromadzenie danych. Jedyną rzeczą, którą Waterfox odsyła, jest wersja systemu operacyjnego i przeglądarki w celu sprawdzenia dostępności aktualizacji.
Dodatki bootstrapped Waterfox to jedna z niewielu w pełni konfigurowalnych przeglądarek, umożliwiająca modyfikowanie i rozszerzanie jej w dowolny sposób. Znajdziesz nawet niektóre ze swoich ulubionych klasycznych dodatków XPCOM, takie jak DownThemAll !, Greasemonkey i tym podobne.
Obsługa wtyczek NPAPI. Powinny być używane odpowiedzialnie, ale Waterfox nadal obsługuje użycie wtyczek Java i Silverlight, a także wszelkich innych 64-bitowych wtyczek NPAPI. Anonimowa przeglądarka bez śledzenia w internecie. Darmowe pobieranie z chomikuj po polsku.

Pobierz Waterfox za darmo https://www.waterfox.net/