Safari przeglądarka Mac, iPhone i iPad

2019-01-01 0 przez Pliki

Safari to przeglądarka internetowa firmy Apple. Wyświetla strony WWW z zadziwiającą szybkością. Działa na iPadzie, telefonie iPhone, iPodzie touch, komputerze Mac i komputerze PC. Pokazuje wszystkie Twoje ulubione witryny w jednym miejscu.

Potrafi nawet sprawdzać pisownię i gramatykę. Przejrzysty układ Safari pozwala skupić się na treści stron internetowych – a nie na przeglądarce. Ramka przeglądarki ma szerokość zaledwie jednego piksela. Pasek przewijania pojawia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Domyślnie nie jest widoczny pasek stanu – w trakcie ładowania strony niebieski pasek stopniowo zapełnia pole adresu. Wszystko to sprawia, że na ekranie zostaje więcej miejsca na treść strony. Przeglądarka charakteryzuje się dużą wydajnością. Dotyczy to zarówno wczytywania stron jak i uruchamiania skryptów JavaScript. W przeglądarce zastosowano mechanizm łatwych zakładek znany z odtwarzacza iTunes. Safari do wyświetlania stron internetowych używa open source’owego silnika WebKit.

Safari po polsku do pobrania

pozwala na przeglądanie plików PDF w środku strony, wygodnie pracować z zakładek, automatycznie wypełnić w webforms, sprawdzanie pisowni itp Safari zapewnia bezpieczeństwo w sieci poprzez blokowanie plików cookies zagranicznych, chroniąc przed niebezpiecznym stron internetowych i ich szkodliwego kodu lub oprogramowania. Także Safari oferuje zaawansowane funkcje przeglądarki dla bardziej wygodne i przyspieszonej pracy w Internecie.

Safari najlepsza przeglądarka na komputery Mac, iPhone i iPad. Wbudowane funkcje prywatności ułatwiają przeglądanie Twojej firmy. Inteligentne przesyłanie strumieniowe i wyszukiwanie dzięki przydatnym narzędziom, które pomagają zapisywać, znajdować i udostępniać ulubione witryny. Apple Pay w Safari pozwala kupować bezpiecznie i prosto. Safari na Maca jest szybsza i bardziej energooszczędna niż inne przeglądarki. Dzięki iCloud Safari działa bezproblemowo na wszystkich urządzeniach. Darmowe pobieranie z chomikuj po polsku.

Pobierz Safari https://www.apple.com/safari/