BurnAware Free program do nagrywania płyt

2020-01-01 0 przez Pliki

BurnAware Free to darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD i dysków Blu-Ray. Posiada obsługę wszystkich sprzętowych interfejsów (IDE/SCSI/USB/1394/SATA). Tworzy własne kompilacje dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA oraz płyt DVD Video. Oferuje zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW i DVD-RAM. Program radzi sobie dobrze z zapisem obrazów płyt w locie, weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. multisesji zapisu. Program bardzo prosty w obsłudze.

BurnAware Free to w pełni funkcjonalny i darmowy program do nagrywania CD, DVD i Blu-ray wszystkich typów. Użytkownicy domowi mogą łatwo wypalić płyty startowe, płyty wielosesyjne, wysokiej jakości płyty audio i wideo, płyty DVD, kopiować i nagrywać obrazy płyt. Zaawansowani użytkownicy będą korzystać z zaawansowanych opcji BurnAware, włącznie z kontrolą ustawień startowych, UDF partycji i wersjach, poziomach ISO i ograniczeń, dobór sesji tekstu CD do utworów i płyt, odzyskiwania danych, o długości płytę i bezpośredniego kopiowania.

Wsparcie dla szerokiej gamy optycznego przechowywania danych, takich jak płyty CD, DVD, Blu-ray, Płyty dwuwarstwowe, wielokrotnego zapisu oraz dodatkową dużą pojemność nośników DVD i Blu-ray.

Darmowy program do nagrywania płyt

obejmuje wszystkie codzienne zadania takie jak nagrywanie płyt, tworzenie kopii zapasowych, weryfikacji, tworzenie obrazu, kopiowanie, usuwanie, odzyskiwanie danych, ekstrakcji ścieżek audio.

Pełna wersja programu do nagrywania płyt to coś dla każdego, może być w pełni funkcjonalny darmowy program do nagrywania lub komercyjnego oprogramowania z dodatkowych narzędzi.

Jednym z najbardziej zauważalnych cech jest interfejs użytkownika – czytelny i łatwy w obsłudze i wielojęzyczny. Kolejne wielkie korzyści to niskie zużycie procesora podczas wypalania i bardzo stabilny proces nagrywania. Plus wsparcie najnowszego systemu operacyjnego Windows 10, a także dowolnej wersji zarówno 32 i 64 bitów.

Pobierz BurnAware Free – program do nagrywania płyt za darmo na komputer. https://www.burnaware.com/download.html