WebSite X5 za darmo program do tworzenia stron internetowych

2019-03-17 0 przez Pliki

WebSite X5 darmowy program do tworzenia stron internetowych dla początkujących. Łatwy, intuicyjny interfejs użytkownika i dostępne liczne podglądy pozwalają skrócić Twoją pracę nad witryną. A jeśli śledzicie podglądy na swojej wyszukiwarce, pokazujące efekty Twojej pracy w czasie rzeczywistym, możecie kontrolować na bieżąco postęp pracy. Nie musisz obawiać się niczego! WebSite X5 FREE tworzy automatycznie menu główne i generuje kody dla każdej strony, rozwiązując wszystkie powstające problemy.

Tworzenie witryny przy pomocy WebSite X5 FREE jest dziecinnie łatwe. WebSite X5 wykorzystuje również wszystkie najnowsze rozwiązania artystyczne, dzięki którym możesz stworzyć przyciągające wzrok i profesjonalne witryny. Sekretem sukcesu WebSite X5 jest to, że nie musicie tracić czasu na uczenie się skomplikowanego programu: wszystko co trzeba zrobić to postępować zgodnie z 5 łatwymi krokami co umożliwi stworzenie witryny internetowej o najwyższej jakości. Każdy z tych kroków został tak zaprojektowany aby osiągnąć profesjonalny wynik przy minimalnym wysiłku.

Po pobraniu i zainstalowaniu swojej licencji programu WebSite X5 Go otwórz program i możesz zacząć pracę. W procesie budowania witryny po prostu wykonaj 5 kroków:

  • 1. Utwórz nowy projekt, podając podstawowe wymagane informacje.
  • 2. Dostosuj wzorzec, aby dobrze pasował do Twojego pomysłu na witrynę.
  • 3. Zrób mapę witryny, wstawiając potrzebne strony.
  • 4. Umieść na poszczególnych stronach treść, zwyczajnie przeciągając i upuszczając we właściwe miejsce tekst, obrazy, filmy i animacje.
  • 5. Opublikuj gotową witrynę za pomocą wbudowanego mechanizmu FTP..

Pobierz WebSite X5 Go https://www.websitex5.com/pl/websitex5-go.php