WordPress 5.7 pobierz za darmo

2021-01-01 0 przez Pliki

WordPress 5.3 jest już dostępny z nowym edytorem. Najpopularniejsze oprogramowanie do prowadzenia blogów, a obecnie także rozbudowanych stron internetowych doczekało się nowej wersji. Twórcy WordPress stworzyli nowy edytor wyglądu strony o nazwie Gutenberg oparty o system bloków. 

Każdy z nich zawierający tekst, obraz, plik audio czy wideo, galerię, listę, cytat czy inne media – może być dowolnie usytuowany względem pozostałych.

Możemy łatwo dodawać treści z innych mediów, jak Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, czy Spotify i inne.

WordPress 5.3 rozszerza i udoskonala edytor bloków dzięki bardziej intuicyjnym interakcjom i lepszej dostępności . Nowe funkcje w edytorze zwiększają swobodę projektowania, zapewniają dodatkowe opcje układu i warianty stylu, aby umożliwić projektantom większą kontrolę nad wyglądem witryny.

W tej wersji wprowadzono także motyw Twenty Twenty, który zapewnia użytkownikowi większą elastyczność projektowania i integrację z edytorem bloków. Tworzenie pięknych stron internetowych i zaawansowanych układów nigdy nie było łatwiejsze.

WordPress jest z założenia platformą blogową, lecz mimo to, coraz częściej jest używany jako cms do stawiania zwykłych stron, stron firmowych, czy nawet całych serwisów internetowych. Główną jego zaletą jest prostota i intuicyjność, nawet nowi użytkownicy internetu którzy dopiero raczkują w tym temacie, szybko opanują podstawy jego obsługi. Oprócz tego że WordPress jest genialny, szybki i prosty, jest on także dostępny zupełnie za darmo!

Silnik WordPressa jest rozwijany przez setki programistów wolontariuszy z całego świata, a oprócz tego, kolejne tysiące freelancerów, webdeveloperów itd, codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki do WP, których są już tysiące.

Ponad 100 milionów użytkowników wybrało WordPressa do zaprezentowania „siebie” w internecie.

Pobierz nowy WordPress https://pl.wordpress.org/latest-pl_PL.zip