Where the Water Tastes Like Wine za darmo

2020-09-10 0 przez Pliki

Where the Water Tastes Like Wine za darmo do pobrania pełna wersja gry od Epic games Store. Wielki krok naprzód w opowiadaniu historii gier wideo Where the Water Tastes Like Wine to gra przygodowo-narracyjna o podróżowaniu, dzieleniu się historiami i przetrwaniu w oczywistym przeznaczeniu. Where The Water Tastes Like Wine to zaskakująco mocna gra przygodowa, oferująca ponad 20 godzin treści i skarbnicę historii które nigdy nie przestają bawić. Śmiałem się, wspominałem własne życie i lubiłem poznawać barwną obsadę postaci, które otwierały się przede mną w miarę upływu czasu.

Dzięki wspaniałym, ręcznie rysowanym ilustracjom Where the Water Tastes Like Wine łączy w sobie dwuwymiarową grafikę z trójwymiarową, światową mapą Stanów Zjednoczonych.

Gracze wędrują po Stanach Zjednoczonych z epoki folklorystycznej depresji we własnym tempie, spotykając nieznajomych z własnymi historiami do opowiedzenia. Dzięki tym interakcjom gracze będą mogli zbierać unikalne historie, które można następnie ponownie opowiedzieć, aby odblokować nowe interakcje. W ten sposób same historie w grze pełnią rolę waluty umożliwiającej postęp w grze, a gracz musi połączyć odpowiednią historię z unikalnymi potrzebami każdej postaci, którą napotkasz podczas podróży. Tylko dzięki odpowiednim połączeniom postacie ujawnią swoje prawdziwe ja i obdarzą cię najpotężniejszymi historiami, prawdziwymi, które ujawnią coś z ich własnego życia. W Tam, gdzie woda smakuje jak wino, historie w naturalny sposób nabierają własnego życia, gdy rosną i zmieniają się w miarę ich opowiadania i ponownego opowiadania.

Cechy gry

  • „Big Rock Candy Mountain? El Dorado? Miejsce nad wzgórzem, gdzie, jak mówią, woda smakuje jak najsłodsze wino?”: Podróżuj po czasach depresji do Stanów Zjednoczonych, pracując, aby spłacić dług, poznając prawdziwe historie podpisu 16 postacie z szerokiego wachlarza amerykańskich doświadczeń, od pracowników migrujących po podróżującego kaznodzieję i kobietę Navajo przymusowo przeniesioną na Long Walk.
  • „Cały ten kraj jest zbudowany na opowieściach; to jedna wielka historia, Ameryka to”: Podczas eksploracji napotkasz dziwne i niepokojące rzeczy: fragmenty kraju zbudowane na chmurach kurzu i mrocznych snach, w których przebijają się opowieści ludowe. Będziesz nosił te opowieści ze sobą, wymieniając je wokół ogniska, aby obsada postaci otworzyła się przed tobą i podzieliła się własnymi historiami.
  • „Najlepsze historie są prawdziwe; te, które ludzie opowiedzą Ci o swoim własnym życiu”: historie, którymi się dzielisz, powrócą do Ciebie w trakcie Twojej podróży, zmienione w sposobie opowiadania, gdy przemierzali kraj. Gdy raz po raz spotykasz bohaterów podczas swoich podróży, będą ci ufać i miejmy nadzieję, że podzielą się z tobą swoim prawdziwym ja. Tylko poznając ich prawdziwe historie, możesz spłacić swój dług.
  • Piękne połączenie świata 3D i ręcznie rysowanych ilustracji 2D
  • Oryginalne historie napisane przez wielu wybitnych autorów
  • W pełni udźwiękowione postacie ze wszystkich dziedzin życia, ożywione przez światowej sławy talent aktorski, w tym Sting, Dave Fennoy ( The Walking Dead: A Telltale Game Series ), Cissy Jones ( Firewatch ), Kimberly Brooks ( Mass Effect ), Sarah Elmaleh ( Gone Home ), Melissa Hutchison ( The Walking Dead: A Telltale Game Series ), Elizabeth Maxwell ( The Legend of Zelda: Breath of The Wild ) i wiele innych.
  • Niezwykle piękna, oryginalna ścieżka dźwiękowa zaaranżowana przez słynnego kompozytora Ryana Ike’a i zawierająca wykonania z kolekcji utalentowanych muzyków.
  • Wyłaniająca się fantastyczna, psychodeliczna i surrealistyczna atmosfera nadrzędna.
  • „Mam nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz”

Pobierz Where the Water Tastes Like Wine za darmo https://www.epicgames.com/store/pl/product/where-the-water-tastes-like-wine/home