SimCity 4 Deluxe Edition za darmo

2020-09-10 0 przez Pliki

SimCity 4 Deluxe Edition za darmo do pobrania klucz Steam w promocji na stronie fanatical za jedyne 4 zł czyli jak za darmo. SimCity 4 Deluxe Edition zawiera grę SimCity 4 oraz pakiet rozszerzenia Godziny szczytu, co daje większą kontrolę nad możliwościami transportu w Twoim mieście, plus dwa bonusy: Atak UFO oraz Wraki Autosaurusa.

Zbuduj i zarządzaj miastem swoich marzeń dzięki najnowszej głównej części serii SimCity w grze SimCity 4 Deluxe Edition. Za pomocą tego klawisza Steam gracze otrzymają dostęp do bestsellera franczyzowego SimCity 4, a także zupełnie nowego pakietu ekspansji czasu szczytu SimCity 4.

SIMCITY 4
Stwórz najbogatszy region w historii miasta, z miastem rolniczym, wspólnotą sypialni, nowoczesnym centrum handlowym i przemysłowym kręgosłupem. Przejmij pełną kontrolę nad systemem transportu w swoim mieście i rozwiązuj misje U-Drive-It – od walki z przestępczością po walkę z katastrofami.

Wejdź w Tryb Boga, aby stworzyć kraj, w którym twoje miasto będzie się rozwijać, a nawet tworzyć naturalne katastrofy, takie jak wybuchy wulkanów i tornad, aby sprawdzić odporność miasta.

Obserwuj jak popada Twoja populacja, gdy masz Simów w podróży i stwórz najlepszą żywą, oddychającą megalopolis – najbardziej rozbudowaną kompilację SimCity 4 w historii.

SIMCITY 4 RUSH HOUR
Miej najwyższy poziom kontroli nad siecią transportową swojego miasta, całkowicie przejmując kontrolę nad drogami, kolejami, powietrzem, drogami wodnymi, a nawet pojazdami. U-Drive It! misje zostaną przedstawione, abyś mógł je rozwiązać, na przykład ścigać rabusia z banku lub zatrzymywać samochód-zbir.

Wybierz spośród zupełnie nowych typów dróg, w tym szerokie drogi, mosty wiszące lub ulice jednokierunkowe, a także mapuj bezkolizyjne sieci regionalne, które poruszają Simów z jednego miasta do drugiego. Siać spustoszenie w nowych katastrofach, w tym w inwazji UFO, masowych wrakach na przejazdach kolejowych i od czasu do czasu błotniku samochodu. Dostępne są również zupełnie nowe samouczki, które pomogą Ci zacząć.

SIMCITY 4 DELUXE EDITION STEAM KEY

  • Stwórz cały region miast – Połącz razem gobelin miast połączonych w pełni zintegrowaną siecią transportową i obserwuj, jak dzielą się i rywalizują o zasoby.
  • Potęgujcie boskie moce – Stwórzcie krajobraz, aby stworzyć świat oparty na wyobraźni, a następnie przywołaj wulkany, tornada, meteory i błyskawice.
  • Bądź responsywnym burmistrzem – zbuduj światowej klasy miasto ze stadionami, lotniskami, uniwersytetami i światowymi atrakcjami. Rozmieszczaj pojazdy uprzywilejowane i dołączaj do akcji podczas bitew, mobów i innych elementów.
  • Zdobądź wiedzę od swoich Simów – Przeczytaj rytm miasta, od piekła podmiejskiego po spokojne pływanie, południowe tłumy do spokoju w nocy.

Pobierz SimCity 4 pełna wersja gry https://www.fanatical.com/pl/game/sim-city-4-deluxe-edition