Winmail Opener

2017-01-01 0 Pliki

Winmail Opener to mały i bardzo prosty w obsłudze dobry program dzięki któremu jesteśmy w stanie wyświetlić i wyodrębnić zawartość wiadomości zakodowanych w formacie TNEF. Program potrafi dekodować i wyświetlać wiadomości tekstowe w formacie RTF oraz wszystkie załączniki; obsługuje też przyjazną funkcję przeciągnij i upuść.

Winmail Opener

to małe i proste narzędzie, które pozwala na przeglądanie i wyodrębnić zawartość tnef -encoded wiadomości (niesławny winmail.dat). Oznacza to, że jeśli otrzymasz załącznika winmail.dat na e-mail, z Winmail Opener można zobaczyć bogate treści wiadomości tekstowych i narzędzia wbudowane w tym pliku.

Można odbierać pliki winmail.dat od nadawców, którzy korzystają z programu Microsoft Outlook (97, 2000). Winmail.dat zawiera wszystkie załączniki i bogaty wiadomość tekstową, a nie wszystkich klientów poczty e-mail można rozpoznać jego format. Winmail Otwieracz jest rozwiązaniem.

Cechy Winmail Opener

Winmail  jest zupełnie za darmo – bez nag ekrany, bez reklam, bez spyware, bez limitu czasowego.
Obsługuje RTF ekstrakcji tekstu wiadomości .
Można przeciągać i upuszczać TNEF zakodowane pliki do Winmail Otwieracz do ich otwierania.
Można przeciągać i upuszczać dekodowane załączników z Winmail Otwieracz do dowolnego miejsca na ich zapisywania.
Pozwala na pracę z osadzonymi załącznikami poprzez standardowe menu kontekstowego systemu (otwarty, z, kopiowanie, etc.)
Obsługuje tryb wiersza poleceń dla dekodowania wsadowym .
Wielojęzyczny interfejs. (20 Języki obsługiwane w tej chwili) .
Plik wykonywalny ma niewielkie rozmiary i niskie wymagania systemowe.


Autor: Winmail Opener
Wersja: darmowa
Rozmiar: 0.3 MB
Pobierz