Kerio Control Firewall za darmo

2019-02-04 0 przez Pliki

Kerio Control firewall za darmo pobierz program do zabezpieczenia i monitorowania sieci. Chroni sieć przed zagrożeniami dzięki firewallowi, ochronie antywirusowej i filtrowi WEB. Filtruje wirusy i robaki z przychodzącego i wychodzącego ruchu. Minimalizuje słabe punkty, zapobiega wyciekowi danych, uniemożliwia pobieranie szkodliwych elementów z sieci peer-to-peer (P2P) i wiele więcej. Aplikacja świetnie nadaje się do kontroli działania użytkowników w Internecie i zwiększenia ich produktywnośi dzięki polityce ruchu, monitorowaniu i filtrowaniu treści. Program zwiększy wydajność łącza internetowego i jego dostępność dzięki link load balancing, bandwidth limiter i connection failover.

Wykryj zagrożenia, blokuj wirusy i filtruj ruch dzięki zaporze ogniowej zbudowanej dla SMB. Zapora nowej generacji.

Kerio Control Firewall pobierz

Zachowaj integralność swoich serwerów dzięki głębokiej inspekcji pakietów i zaawansowanym funkcjom routingu sieciowego – w tym jednoczesnej obsłudze IPv4 i IPv6. Twórz zasady ruchu przychodzącego i wychodzącego, ograniczając komunikację według określonego adresu URL, aplikacji, typu ruchu, kategorii treści i pory dnia.IPS Kerio Control dodaje przezroczystą warstwę ochrony sieci z analizą zachowań opartą na Snortu oraz regularnie aktualizowaną bazą danych reguł i adresów IP z czarnej listy pojawiających się zagrożeń.

Zabezpiecz wirusy, robaki, konie trojańskie i oprogramowanie szpiegujące przed infekowaniem sieci dzięki zintegrowanemu programowi Kerio Antivirus. Opcjonalna usługa antywirusowa skanuje cały ruch internetowy i FTP, załączniki i pliki e-mail, automatycznie aktualizując się przy użyciu najnowszych definicji wirusów.

Pobierz Kerio Control firewall za darmo https://www.gfi.com/products-and-solutions/network-security-solutions/kerio-control/download