StrongRecovery program do odzyskiwania danych

2019-03-02 0 przez Pliki

StrongRecovery za darmo do pobrania program do odzyskiwania danych. Jeśli potrzebujesz szybkiego i efektywnego odzyskiwania danych z pendrivea, karty pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysku twardego lub innego nośnika, skorzystaj z tego oprogramowania. Dzięki aplikacji odzyskasz skasowane pliki, dane z HDD, skasowane zdjęcia z karty pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), pendrive lub innego nośnika USB jakim jest dysk zewnętrzny, dane z kamery, aparatu lub innego urządzenia zewnętrznego. StrongRecovery za darmo program do odzyskiwania danych oferuje wsparcie dla plików zaszyfrowanych oraz skompresowanych.

Jak odzyskać dane? StrongRecovery pozwala odzyskać utracone pliki z karty SD lub kart innego typu.  Darmowe pobieranie z chomikuj StrongRecovery Portable bez instalacji wersja przenośna USB i ZIP. Jak odzyskać skasowane pliki (zdjęcia, pliki) z dysku twardego (HDD), pendrive’a, dysku zewnętrznego lub z karty pamięci? Odzyskiwanie danych z telefonu.

Polski program do odzysku utraconych i usuniętych danych, zdjęć i dokumentów StrongRecovery do pobrania pełna wersja Licencja osobista i profesjonalna oraz key.

Pobierz StrongRecovery za darmo https://www.strongrecovery.com/pl/download.html