Pełne wersje programów za darmo

2021-12-01 0 przez Pliki

24 pełne wersje programów za darmo do pobrania ze strony CHIP.de Codziennie dodają jeden program do pobrania za free dla każdego. Radzimy najszybciej pobierać od razu każdego dnia, bo niektóre programy są w limitowanej liczbie i już po kilku dniach ich nie można pobrać za darmo na komputer.

Pełne wersje programów za darmo to 12 miesięczne licencje zazwyczaj dostępne w wersjach PRO znanych programów użytkowych, jak np.: antywirusy, VPNy, nawigacje, szablony dokumentów, programy do streamu, obróbki grafiki, katalogowania zdjęć, backupu itp.

Dla tych co jeszcze nie znają strony z pełnymi wersjami płatnych programów do ściągnięcia legalnie.

Codziennie jest promowany jeden program w pełnej wersji za darmo. Śledząc stronę, można zdobyć przydatne narzędzia na komputer.
Czasami są to dobre programy do zabawy, innym razem narzędziowe lub biurowe.

CHIP publikuje Kalendarz Adwentowy codziennie dodając jeden program do pobrania za free. Lepiej pobierać od razu każdego dnia, bo niektóre są w limitowanej liczbie i po kilku dniach już ich nie można pobrać.

Najczęściej są to bezterminowe lub 12 miesięczne licencje często w wersjach PRO znanych programów użytkowych, jak np.: antywirusy, VPNy, nawigacje, szablony dokumentów, programy do streamu, edytory PDF, obróbki grafiki, katalogowania zdjęć, backupu itp. ale trafiają się też perełki jak np. kody na losowe gry na STEAM.

Pełne wersje programów za darmo

Pakiet fotograficzny 3 w 1 Franzis: DENOISE projects 2 – usuwanie szumu ze zdjęć także jako wtyczka do Adobe, Sharpen Project 2 Photographer – do wyostrzania zdjęć cyfrowych, Projects HDR 6 – tworzenie obrazów w technice HDR

1. IObit Malware Fighter 7 Pro – wersja na 1 rok (ochrona przed ransomware, adware, spyware, szyfrowanie, trojany, keyloggery a wersja Pro chroni również przed nieautoryzowanym dostępem, niebezpiecznymi reklamami, koparkom kryptowalut, usuwa reklamy, chroni podczas surfowania, MBR Guard i ochronę kamery).

2. DriverMax 11 Pro – wersja na 1 rok (wyszukuje najnowsze sterowniki do naszego komputera)

3. Atudo (Blitzer.de) – wersja na 1 rok – aplikacja na Androida (nawigacja, korki i radary, podobne do Yanosik)

4. O & O BrowserPrivacy 14 –  czyści historię, pliki cookie i dane przeglądanych witryn (hasła zapisane zostają).

Aby pobrać pełne wersje programów za darmo musimy codziennie sprawdzać stronę https://www.chip.de/events/adventskalender