Pełne wersje programów za darmo

4 lutego 2020 0 Pliki

24 pełne wersje programów za darmo do pobrania ze strony CHIP.de Codziennie dodają jeden program do pobrania za free dla każdego. Radzimy najszybciej pobierać od razu każdego dnia, bo niektóre programy są w limitowanej liczbie i już po kilku dniach ich nie można pobrać za darmo na komputer.

Pełne wersje programów za darmo to 12 miesięczne licencje zazwyczaj dostępne w wersjach PRO znanych programów użytkowych, jak np.: antywirusy, VPNy, nawigacje, szablony dokumentów, programy do streamu, obróbki grafiki, katalogowania zdjęć, backupu itp.

Dla tych co jeszcze nie znają strony z pełnymi wersjami płatnych programów do ściągnięcia legalnie.

Codziennie jest promowany jeden program w pełnej wersji za darmo. Śledząc stronę, można zdobyć przydatne narzędzia na komputer.
Czasami są to dobre programy do zabawy, innym razem narzędziowe lub biurowe.

W tym roku pełne wersje programów za darmo to np.

1. IObit Malware Fighter 7 Pro – wersja na 1 rok (ochrona przed ransomware, adware, spyware, szyfrowanie, trojany, keyloggery a wersja Pro chroni również przed nieautoryzowanym dostępem, niebezpiecznymi reklamami, koparkom kryptowalut, usuwa reklamy, chroni podczas surfowania, MBR Guard i ochronę kamery).

2. DriverMax 11 Pro – wersja na 1 rok (wyszukuje najnowsze sterowniki do naszego komputera)

3. Atudo (Blitzer.de) – wersja na 1 rok – aplikacja na Androida (nawigacja, korki i radary, podobne do Yanosik)

4. O & O BrowserPrivacy 14 –  czyści historię, pliki cookie i dane przeglądanych witryn (hasła zapisane zostają).

Aby pobrać pełne wersje programów za darmo musimy codziennie sprawdzać stronę https://www.chip.de/events/adventskalender