The Lost Ship gra przygodowa za darmo na Android

2020-03-05 0 przez Pliki

The Lost Ship gra przygodowa za darmo na Android bez reklam, zakupy w apce obejmują szybka podróż i wskazówki, i są niepotrzebne do zabawy i ukończenia gry.

Wyrusz na poszukiwanie skarbów w tej pięknie zaprojektowanej klasycznej grze przygodowej typu wskaż i kliknij. Eksploruj stare szlaki, łamigłówki i budowle pozostawione przez załogę załogi podczas polowania na zagubiony statek piracki.

Wujek Henry poluje na zagubione skarby od kiedy pamiętasz. Jego opowieści o przygodach wzbudziły Twoją wyobraźnię, gdy dorastałeś jako dziecko. Teraz, dzięki nowo nabytym umiejętnościom archeologicznym, od czasu do czasu zwraca się do Ciebie o pomoc w odnalezieniu niektórych z tych trudnych do znalezienia skarbów.

W swoim ostatnim zadaniu szukał mapy skarbów znanej z zaginionego statku pirackiego „Zemsta Królowej Anny”. Uważany za zatopiony u wybrzeży amerykańskich wybrzeży, wujek Henry odkrył nowe informacje, że statek został naprawdę rozbity o wyspę, gdy został zaskoczony przez huragan podczas żeglugi przez wody Karaibów.

Musisz pośpieszyć się i pomóc mu w tej niesamowitej przygodzie, zanim ktokolwiek znajdzie lokalizację zaginionego statku!

The Lost Ship to wciągająca gra przygodowa:
– Zaprojektowana na zamówienie piękna grafika HD!
– Niestandardowo skomponowana ścieżka dźwiękowa i efekty dźwiękowe!
– Dynamiczna mapa pokazująca ekrany, które odwiedziłeś i aktualną lokalizację
– Aparat, który fotografuje wskazówki i symbole podczas ich odkrywania
– Dziesiątki zagadek, wskazówek i przedmiotów
– Autozapis postępu
– Dostępne dla telefonów i tabletów!

Szybka podróż i wskazówki dostępne jako zakupy w aplikacji The Lost Ship :
– Błyskawicznie poruszaj się po mapie, skracając czas podróży dzięki Fast-travel
– Uzyskaj pomocne podpowiedzi tekstowe, które popychają cię we właściwym kierunku, i ukończ filmy instruktażowe dla każdej podpowiedzi i układanki.

Pobierz The Lost Ship gra przygodowa za darmo na Android. https://play.google.com/store/apps/details?id=net.lonewolfgames.games.thelostship