Youtube Movie Maker

2017-01-01 0 Pliki

Youtube Movie Maker to narzędzie usprawniające proces przygotowania, modyfikowania i wysłania dowolnego materiału wideo do serwisu YouTube. Dzięki Youtube Movie Maker w szybki sposób przygotujemy ciekawie wyglądające materiały poprzez dodanie efektów, napisów oraz narracji. Youtube Movie Maker umożliwia również wykonywanie wielu innych czynności na plikach audio i wideo, w tym m.in. regulowanie głośności, zmianę rozmiaru, obracanie, dodawanie różnych akcji oraz przycinanie, dzielenie, scalanie i kadrowanie obrazu.

YouTube Movie Maker

Dla tych użytkowników, którzy chcą poświęcić chwilę i przyczyniają się do ogromnej bazy danych filmy online w YouTube może być prostym rozwiązaniem którego szukasz.

Programy obfituje w kilka ciekawych i przydatnych funkcji, które są łatwe w użyciu ze względu na uproszczony układ graficzny.

Ta aplikacja obsługuje obecnie operacje wideo przeciągnij i upuść, co oznacza, można dodać pliki do projektu wideo przy niewielkim wysiłku. Można przeciągać te klipy wideo z przeglądarki plików wewnątrz YouTube Video Maker.

Od początku do końca projektu tworzenia wideo, aplikacja pozostaje łatwy w obsłudze i kreator sprawia, że ​​niezwykle łatwe tworzenie fajne filmy gotowe do przesłania do YouTube.

Proste efekty wideo można łatwo dodać do swoich filmów, a obecnie niektóre z efektów, które są oferowane out-of-the-box są odtwarzanie modyfikacji prędkość ścieżek audio i / lub wideo, efekty wizualne, takie jak szmer, deszczem i trójkącie między wiele innych. Przejścia oferowane wraz z innymi efektami dodać przyjemny efekt końcowy.

Po ukończeniu część wideo Twojego projektu, można używać YouTube Movie Maker, aby dodać dźwięk i muzykę do projektu.

Ogólnie rzecz biorąc, ten program jest bardzo prosty w użyciu i sprawia, że ​​publikowanie oryginalnych klipów wideo do YouTube tak proste, jak to możliwe. Z powiedział, że można nawet spróbować alternatywnych usług udostępniania wideo!

YouTube Movie Maker może robić filmy na YouTube i edytować filmy.


Autor: RZsoft, Inc.
Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 45 MB
Pobierz