Zemana AntiLogger za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Zemana AntiLogger za darmo do pobrania to program do chronienia Twojego komputera PC przed atakami oprogramowania typu malware. Aplikacja eliminuje zagrożenia ze strony keylogerów, trojanów bankowych SSL, spyware i innych. Doskonale współpracuje z lokalnym oprogramowaniem antywirusowym i anty-szpiegującym, dodatkowo wzmacniając ochronę systemu. Obsługa programu jest bardzo prosta. W zasadzie wystarczy go zainstalować i można o nim zapomnieć. Wszystkie opcje są optymalnie ustawione. W przypadku pojawienia się alertu wystarczy zezwolić lub zablokować daną operację. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować zabezpieczenia do własnych potrzeb.

Zemana AntiLogger

Funkcje bezpieczeństwa:

  • Ochrona przed Loggerami SSL
  • Ochrona przez Key Loggerami
  • Ochrona przed ScreenLoggerami
  • Obrona systemu
  • Ochrona przed Webcam Loggerami::

AntiLogger to lekka aplikacja, która śledzi, kto co robi na komputerze. Zamiast identyfikacji złośliwego oprogramowania na podstawie jego podpisu, podobnie jak wszystkie produkty szkodliwego oprogramowania z funkcjonalnością skanowania, AntiLogger łapie złośliwe oprogramowanie w tej chwili jak atakuje komputer. Wtedy zapyta, czy nielegalny program próbuje rejestrować naciśnięcia klawiszy, przechwytywanie ekranu, uzyskanie dostępu do schowka, mikrofonem i kamerą internetową lub wstrzykiwać sobie do obszarów wrażliwych na Twoim komputerze.

AntiLogger dysponuje naszej unikalnej technologii SSL Intrusion Protection, która strzeże cię przed zaawansowanych form finansowego Malware. AntiLogger jest jednym z niewielu produktów na rynku dzisiaj zdolne do wykrycia tych niebezpiecznych i złożonych zagrożeń.

Zemana AntiLogger nie jest przeznaczony do zastąpienia zainstalowanego oprogramowania antywirusowego – jest robione w celu wykrycia poważnych zagrożeń, które są poza ich zakres. Dodaje ona dodatkową warstwę ochrony niezbędnego do oprogramowania, co anty-malware lub antywirusowego aktualnie używany.

Pobierz Zemana antilogger za darmo https://www.zemana.com/antilogger