Crystal Security usuwanie złośliwego oprogramowania

2019-01-29 0 przez Pliki

Crystal Security usuwanie złośliwego oprogramowania to program do wykrywania i zwalczania szkodliwych oraz niebezpiecznych komponentów znajdujących się w naszym komputerze. Aplikacja bazuje na technologii chmury (Cloud Computing) co oznacza, że wszystkie jego działania obliczeniowe wykonywane są na zewnętrznych serwerach. Ponadto zużywa niewielką ilość zasobów systemowych, zwiększając przy tym szybkość i stabilność funkcjonowania całego oprogramowania. Umożliwia szybkie wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania na komputerze. Natomiast w momencie wykrycia szkodnika, informuje o tym w czasie rzeczywistym (wyświetla szczegółowy komunikat na pulpicie). Przy użyciu dostępnych opcji konfiguracyjnych, możemy m.in. ustalić harmonogram skanowania dysku twardego.

Crystal Security to oparty na chmurze system, który wykrywa i usuwa złośliwe programy z komputera. Jego technologia zapewnia szybkie wykrywanie złośliwego oprogramowania i pozwala na bieżąco informować o zmianach na komputerze.

Crystal Security to łatwa w użyciu aplikacja, która została stworzona w celu szybkiego wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania, które może mieć wpływ na komputer.

Usuwanie złośliwego oprogramowania

Oparty na chmurze program Crystal Security gromadzi dane od milionów uczestniczących systemów użytkowników na całym świecie, aby pomóc Ci chronić się przed najnowszymi wirusami i atakami złośliwego oprogramowania.

Wykrywanie złośliwego oprogramowania w chmurze, łatwy w użyciu, przyjazny interfejs, automatyczne / ręczne aktualizacje, brak instalacji, obsługa wielu języków i wiele innych funkcji.

Pobierz Crystal Security za darmo usuwanie złośliwego oprogramowania https://www.crystalsecurity.eu/