Trojan Remover za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Trojan Remover to program do usuwania złośliwego oprogramowania – konie trojańskie, robaki, adware, spyware – gdy standardowe oprogramowanie antywirusowe nie wykrywa albo nie skutecznie je próbuje wyeliminować. Standardowe programy antywirusowe są dobre na wykrycie tego szkodliwego oprogramowania, ale nie zawsze tak dobre na skuteczne usunięcie go. Trojan Remover został zaprojektowany specjalnie, aby wyłączyć / usunąć Malware bez konieczności ręcznej edycji plików systemowych lub rejestru.

Program usuwa również dodatkowe modyfikacje systemu które są ignorowane przez standardowe programy antywirusowe i skanery trojańskie. Darmowy Trojan Remover chomikuj sprawdza wszystkie pliki systemowe, rejestr systemu Windows i programów i plików ładowanych w czasie startu.

Trojan Remover za darmo

Dla każdego zidentyfikowanego konia trojańskiego, robaków lub innych złośliwych programów wyskakuje alert ekranu, który pokazuje lokalizację i nazwę pliku, oferuje usunięcie programu, oraz pokazuje odwołanie do plików i pozwala zmienić nazwę pliku, aby zatrzymać jego działanie.

Pobierz Trojan Remover za darmo na Windows 10, 8 i 7 https://www.simplysup.com/tremover/download.html