Battalion Legacy za darmo strzelanka FPS

2022-08-10 0 przez Pliki

Battalion Legacy za darmo strzelanka FPS do pobrania pełna wersja gry już od 16.08. będzie można zalogować się na serwery. Battalion 1449 za darmo dla fanów gry i oldschoolowych strzelanek. Mamy nadzieję, że będziesz kontynuować naszą podróż do tworzenia strzelanek FPS, które są tworzone z myślą o społeczności i graczach w centrum rozwoju.

BATTALION: Legacy to zrewidowana i ostateczna wersja Battalion 1944, udostępniona za darmo dla wszystkich 16 sierpnia 2022 roku. Wzięliśmy najlepsze aspekty Battalion 1944 i dopracowaliśmy je, aby stworzyć płynną, pozbawioną błędów grę z działającą przeglądarką serwerów , dodana frakcja, nowe bronie, klasyczny tryb gry Search & Destroy ze wszystkimi dostępnymi broniami, kompletna przeróbka interfejsu użytkownika i zmiany wizualne. Battalion: Legacy to kulminacja pracy połączonej w jedno oldschoolowe doświadczenie, z którego wszyscy mogą się cieszyć.

W najnowszej wersji Battalion pojawia się zupełnie nowa frakcja, nowe bronie i nowe sposoby grania w klasyczne tryby gry. Chwyć za broń niesławny Lee Enfield i wykańczaj przeciwników potężnym rewolwerem Webley. Ulepszony arsenał osobowości z bronią z 4 różnych frakcji.

BATTALION: Legacy

zawiera bardzo potrzebną przeróbkę wizualną, aby umożliwić czystsze przejście z menu do rozgrywki. Lokalizacje serwerów na całym świecie dostępne do gry publicznej, z prywatnymi serwerami hostowanymi w grze za pośrednictwem stron trzecich. Wypożycz tymczasowe bezpłatne serwery lub kup stałe serwery dla siebie i swoich znajomych.

Pobierz Battalion Legacy za darmo strzelanka FPS ze Steam https://store.steampowered.com/news/app/489940/view/3388414690610601454