Diesel Brothers Truck Building Simulator Editor za darmo

2020-06-04 0 przez Pliki

Diesel Brothers Truck Building Simulator Editor za darmo do pobrania pełna wersja gry od Epic Store.

Wejdź do świata mechaniki przez duże M! Zdobądź największych amerykanskie pickup-y. Naprawiaj , tuninguj, sprzedaj je, aby zarobić lub ścigaj się ze znajomymi online. Diesel BrothersTruck Building Simulator to symulator tuningowania pickupów z trybem multiplayer i możliwością modowania.

Opis na stronie gry za darmo:
„Jeśli potrzebujesz konkretnej części, ale nie możesz jej znaleźć w sklepie – zrób to sam! Zaskocz swoich klientów i fanów poprzez jedyne w swoim rodzaju felgi, zadziwiające końcówki wydechowe i inne unikalne części.” Rozmontuj cały samochód do ramy, a następnie odbuduj go dowolnymi częściami. Dieselowe pickupy to styl życia, a garaż to Twój nowy dom. Masz ochotę na 12-calowe zawieszenie? Wszystko zależy od Ciebie! Zaproś do garażu maksymalnie trzech znajomych i wybierzcie wyjątkowe postacie, które się wzajemnie uzupełnią. Razem możecie szukać rzadkich części na złomowisku, całkowicie przebudowywać pickupy od ramy lub ścigać się ze sobą.

Pobierz Diesel BrothersTruck Building Simulator za darmo od Epic Store. https://store.steampowered.com/app/750050/Diesel_Brothers_Truck_Building_Simulator/?l=polish