TeamSpeak za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Teamspeak za darmo do pobrania komunikator internetowy wykorzystujący technologię VoIP do komunikacji głosowej między wieloma użytkownikami danego serwera. Komunikator jest wykorzystywany głównie przez graczy do szybkiej wymiany informacji w grach wieloosobowych, np. Counter-Strike, SWAT 4 lub MMORPG, np. Lineage II oraz Tibia. Alternatywą dla Teamspeak jest Ventrilo, Skype i Discord.

Użyj krystalicznie czystego dźwięku, aby komunikować się z kolegami z zespołu na różnych platformach, zapewniając bezpieczeństwo na poziomie wojskowym, wydajność bez opóźnień oraz niezrównaną niezawodność i czas pracy.

Aplikacja składa się z klienta i Serwera. TeamSpeak Server działa jako host do wielu połączeń i jest w stanie obsługiwać tysiące użytkowników jednocześnie, dzięki czemu spotkania internetowe nabierają nowego znaczenia i z powodzeniem możemy wykorzystywać TeamSpeak do rozmów (głosowych lub tekstowych) z zespołem oraz komunikacji ze znajomymi grając w sieci w ulubione gry, itp. Natomiast klient TeamSpeak może pochwalić się krystalicznie czystą komunikacją głosową, dzięki wbudowanym kodekom, automatycznym dostosowywaniem poziomu głośności mikrofonu oraz zaawansowanej redukcji szumów i przeciw działaniu występowania echa. TeamSpeak posiada w pełni zintegrowane wsparcie dźwięku 3D umożliwiając na przestrzenne rozmieszczenie efektów dźwiękowych i strumieni audio.

Dodatkowo TeamSpeak pozwala na współdzielenie się plikami oraz ich przesyłanie pomiędzy daną osobą lub grupą użytkowników, posiada w pełni modyfikowalny interfejs użytkownika, listę niechcianych użytkowników – czyli „ban list” w której możemy zablokować dźwięk, statusy wiadomości, awatar, wiadomości na czacie oraz wiadomości prywatne. Mamy możliwość zaawansowanej konfiguracji szeptów i możliwość blokowania lub akceptowania ich przy pomocy listy kontaktów i wiele więcej opcji.

Pobierz TeamSpeak za darmo https://www.teamspeak.com/en/downloads/