Adobe Flash Player

2017-01-01 0 przez Pliki

Adobe Flash Player to środowisko wykonawcze aplikacji bazujące na przeglądarce, działające na wielu platformach i zapewniające możliwość przeglądania wyrazistych aplikacji, zawartości i wideo na różnych ekranach i w różnych przeglądarkach. Program umożliwia wyświetlanie animacji w technologii Flash oraz tworzenie front-endów multimedialnych aplikacji WWW, multimedialnych i interaktywnych interfejsów stron WWW, reklam online oraz krótkich i średnich filmów i animacji (w tym również interaktywnych).

Adobe Flash Player

– pomaga oglądać filmy, otwarte w gry na komputerze i pracować z praktycznie wszystkich przeglądarek tam. Jest to unikalny plugin, który umożliwia przeglądarki do wyświetlania i odtwarzania Flash Media na stronach. Odtwarzacz jest obsługiwany przez większość OS, telefonów komórkowych i innych gadżetów. Ten program może odtwarzać audio i wideo i jest obecny w prawie każdym systemie operacyjnym (Windows, Mac OS, Linux, Solaris itp). Wtyczki działać na wszystkich przeglądarkach.
Adobe Flash Player jest całkowicie bezpłatne. Można go pobrać w dowolnym momencie, bez żadnych ograniczeń. To strumieni wysokiej jakości wideo z kamery na komputerze, zapewnia wyższą wydajność kompresji, wsparcie w całej branży i umożliwia wysokiej jakości komunikację na żywo.

Adobe Flash Player funkcje:

Obsługuje wiele formatów graficznych, w tym GIF, JPEG i PNG
Zapewnia lepszą kontrolę bezpieczeństwa i prywatności
Współpracuje z wieloma formatami, w tym XML, JSON, AMF i SWF
wsparcie Webcam
dekodowanie wideo
zupełnie za darmo
Utworzono zarówno dla podstawowych użytkowników i ekspertów
Łatwy w użyciu
Flash Player oferuje również swoim użytkownikom małymi oknami, które pozwolą im dostosować opcje, takie jak przyspieszenie sprzętowe (co poprawia wydajność) lub preferencji prywatności. Poprzez zainstalowanie Adobe Flash Player, masz wielką szansę dostępu do treści strumieniowe z nienaganną jakością i reprodukcji wideo HD bezpośrednio w przeglądarce.