Adobe Photoshop Lightroom za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Adobe Photoshop Lightroom za darmo do pobrania pełna wersja to zaawansowana aplikacja do obróbki grafiki, porządkowania zdjęć i udostępniania z dowolnego miejsca –  na komputerze, w przeglądarce, na tablecie iPad, na telefonie iPhone, a także na urządzeniach z systemem Android. Wszystkie elementy związane z fotografią. Wszystko w jednym miejscu.

Program oferuje bardzo wiele ciekawych możliwości oraz szeroki proces pracy w środowisku graficznym. Adobe Lightroom jest zoptymalizowaną aplikacją bez wygórowanych wymagań, co pozwoli na jej wykorzystanie w systemach przenośnych, coraz częściej towarzyszących profesjonalnym fotografom w podróżach. Dzięki Adobe Lightroom fotograf jest w stanie porównywać fotografie korzystając ze zbliżeń, co często jest przydatne w porównywaniu detali, a w profesjonalnej fotografii jest wręcz codziennością. Prócz tego aplikacja pozwoli na „dostrojenie” zdjęć z zachowaniem wysokiej jakości bez utraty jakże ważnych szczegółów. W nowej wersji rozszerzono również opcje zarządzania zdjęciami, dodając nowe funkcje publikowania albumów na internetowych portalach publikujących zdjęcia. Użytkownicy portalu Flickr mogą synchronizować swoje konta z oprogramowaniem Lightroom przy pomocy jednego kliknięcia. Integracja z dodatkowymi portalami publikującymi zdjęcia jest możliwa za pomocą dodatkowych modułów innych producentów.

Adobe Lightroom pobierz

Profesjonalny program do przetwarzania obrazów uzyskiwanych za pomocą cyfrowych aparatów fotograficznych. Program wykorzystuje technologię Adobe Camera Raw, dzięki której może obsługiwać ponad 120 różnych formatów nieskompresowanych. Umożliwia zarządzanie kolekcjami zdjęć, tworzenie prezentacji, zaawansowaną edycję wybranych kadrów, pokaz slajdów, konwersję plików do popularnych formatów JPEG i TIFF. Dzięki programowi Lightroom zawsze masz dostęp do zdjęć.

Pobierz Adobe Photoshop Lightroom za darmo wersja próbna 7 dni na Windows, Mac, Android i iOS. https://www.adobe.com/pl/products/photoshop-lightroom/free-trial-download.html