Advanced Uninstaller PRO – deinstalator programów

2017-01-27 0 Pliki

Advanced Uninstaller PRO to narzędzie do deinstalacji programów, przyspieszenia komputera, chroni prywatność i usunie wszystkich nieznośne paski narzędzi przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, których inne narzędzia do czyszczenia nie wykrywają i usuwają. Deinstalator programów windows do pobrania.

Advanced Uninstaller Pro to darmowy program do usuwania programów które nie chcą się usunąć. Jeśli chcemy mieć pewność iż nasz program zostanie usunięty to warto skorzystać.  Program do usuwania programów z rejestru.

Advanced Unistaller Pro

program do usuwania programów które nie chcą się usunąć pozwoli bowiem w bardzo szybki i wygodny sposób na usunięcie wszelkich problemów związanych z naszymi niechcianymi programami. Występujący moduł służący do zarządzania i całkowitej deinstalacji poszczególnych aplikacji. Moduł wyświetla pełną listę zainstalowanych programów wraz z ich dokładną datą instalacji i architekturą (32 lub 64-bitową). Program do odinstalowywania Advanced Uninstaller PRO został wyposażony w dodatkową funkcję monitorującą wszystkie zachodzące zmiany po zainstalowaniu nowej aplikacji.

Advanced Uninstaller Pro to zestaw narzędzi, który pozwala, aby całkowicie odinstalować oprogramowanie z komputera z systemem Windows, usuwając wszelkie niechciane ślady, które zwykle pozostają po deinstalacji.  Program do odinstalowywania programów.

Advanced Uninstaller Pro wyposażony monitor instalacyjny, który śledzi zmiany dokonane podczas instalacji programu, więc może przywrócić je jeśli kiedykolwiek chcesz odinstalować ten program. Można również usunąć duplikaty plików, włączyć kompresję plików Windows, a posprzątać usługi Windows i rejestru, a także uruchamiania aplikacji sterowania. Nie mogę odinstalować programu z panelu sterowania.

Advanced Uninstaller Pro pozwala również usunąć dokument i historię internetową w systemie Windows, jak również usuwać pliki i foldery w sposób, który uniemożliwia im nigdy nie są odzyskiwane, nawet przez oprogramowanie do odzyskiwania danych. Można również usunąć paski narzędzi przeglądarki, a porywacze, że może utrudniać przeglądanie. Jak odinstalować program który nie chce się odinstalować.

Pobierz program do usuwania programów które nie chcą się usunąć Advanced Uninstaller PRO w pełni kompatybilny z systemem Windows 10 , Windows 8.1 , Windows 8 , Windows 7 , Windows Vista i Windows XP (32-bit i 64-bitowa wersja) Szyba deinstalacja programów z systemu.


Autor: Innovative Solutions
Wersja: darmowa
Rozmiar: 10 MB
Pobierz