Revo Uninstaller Free

2019-01-04 0 przez Pliki

Revo Uninstaller Feee to darmowe narzędzie do usuwania zainstalowanych programów. W opcjach aplikacji, znajdziemy: czyszczenie historii przeglądanych stron internetowych czy bezpiecznie usuwanie pojedynczych plików lub folderów, bez możliwości ich późniejszego odzyskania. Program do odinstalowywania Revo Uninstaller free posiada również tzw. tryb łowcy, który podpowiada, w jaki sposób można odinstalować dany program. Na pulpicie pojawia się ikonka z celownikiem. Aby usunąć daną aplikację należy przeciągnąć go nad plik wykonawczy.

Revo Uninstaller za darmo do pobrania

to darmowy program do odinstalowywania. Posiada zaawansowane funkcje, aby odinstalować programy skanowanie pozostałe pliki, foldery i wpisy rejestru po odinstalowaniu. Dzięki unikalnej 'trybie Hunter „oferuje kilka prostych, łatwych w użyciu, ale skuteczne i wydajne podejście do zarządzania (odinstaluj, stop, usuwanie, wyłączanie z automatycznego uruchamiania) i aby uzyskać informacje na temat zainstalowanego i / lub uruchomionej aplikacji. Wiele narzędzi do czyszczenia w zestawie!

Bezpłatny program do odinstalowywania Revo Uninstaller free jest w pełni kompatybilny z 32-bit i 64-bit wersjach systemu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 i Windows Server

Pobierz Revo Uninstaller free https://www.revouninstaller.com/download-freeware-version.php