IObit Uninstaller – program do odinstalowywania programów

2017-02-08 0 przez Pliki

IObit Uninstaller to darmowy program do odinstalowywania programów.

Odinstaluj niechciane programy i wtyczki szybko i dokładnie. Ciesz się bardziej bezpiecznym i czystym komputerem PC bez zbędnych plików, śmieci i rozszerzeń.

Aplikacja w pełni zastępuje systemową funkcję Dodaj lub Usuń programy i potrafi odinstalować narzędzia z którymi moduł systemowy nie może sobie poradzić. Przejrzysty i intuicyjny interface sprawia, że praca w programie Iobit Uninstaller nie powinna być większym kłopotem, nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Posiada dwie metody w zależności od zaawansowania użytkownika (Standard i Advanced). Duża zaletą programu wyróżniającego go od innych deinstalatorów to odinstalowanie wielu programów na raz. To wielka oszczędność czasu, kiedy chcemy usunąć nieużywane aplikacja z ostatnich kilku miesięcy. Dodatkowo, program Iobit zajmuje mało miejsca i przenośny – nie wymaga więc instalacji a także jest całkowicie darmowy.

IObit Uninstaller – program do odinstalowywania programów

Można zauważyć, komputer staje się wolniejszy wraz z postępem lat. Niektóre przyczyny to programy, które nie mogą być usunięte, nieużywane programy i resztki z odinstalowanych programach, które piętrzą się w pamięci. IObit Uninstaller 6 może pomóc szybko i całkowicie odinstalować oporne programy oraz ich resztki. w systemie Windows 10 i Windows 8 nawet niechciane aplikacje mogą być łatwo usunięte.

IObit Uninstaller może pomóc użytkownikom łatwo zarządzać aktualizacjami systemu Windows na karcie Windows Update. Jeśli jakieś aktualizacje spotkać problem ze zgodnością, można łatwo używać IObit Uninstaller szybko i całkowicie je usunąć. Można również stworzyć system punktowy w przypadku niczego niespodziewanego dzieje przywrócić.

Irytujące paski narzędzi i wtyczek pogorszyć przeglądanie w trybie online i inwazji prywatności w Internecie. IObit Uninstaller 6 jest najlepszym narzędziem deinstalatora do wykrywania i usuwania szkodliwych i reklam opartych wtyczek ich uniknąć zmieniając swoją stronę, śledzenie czynności lub dokonywania wyskakujące reklamy. IObit Uninstaller 6 obsługuje również usunięcie wypustki krawędziowe firmy Microsoft dla systemu Windows 10 użytkowników.

Program do usuwania niechcianych plików, aplikacji i programów

IObit Uninstaller  może także automatycznie wykrywa resztki programów odinstalowane przez uninstallers trzecich i powiadamia Potężny Skanuj, aby usunąć je dokładnie i szybko. Również Oczyszczanie rezydualna w sekcji Narzędzia IObit Uninstaller może pomóc oczyścić pliki pozostawione przez standardowej deinstalacji i plików buforuje krosowe systemu Windows, aby zwolnić więcej miejsca na komputerze.

Pobierz IObit Uninstaller za darmo program do odinstalowywania programów z komputera które nie chcą się usunąć. Działa na Windows XP/Vista/7/8/8.1/10