Adam Wolfe za darmo

2023-02-14 0 przez Pliki

Adam Wolfe za darmo gra do pobrania pełna wersja gry Complete Edition od IndieGala. Wcielając się w Adama Wolfe’a, badacza zjawisk paranormalnych, odkryjesz ukryty świat pod współczesnym San Francisco. W tym mieście duchy, artefakty, tajne rozkazy i klątwy to tylko niektóre z rzeczy, na które Adam natknie się pracując nad swoją najważniejszą sprawą.

Wciel się w Adama Wolfe’a, badacza zjawisk nadprzyrodzonych. Kierując się tajemniczym zniknięciem swojej siostry, udaj się na ponure ulice San Francisco, gdzie przestępczość i zjawiska paranormalne przeplatają się w ciemnych zakamarkach.

Rozwiązując jedną zagadkę po drugiej, powoli rozwikłaj większy spisek, który może doprowadzić cię do zaginionego rodzeństwa, ale może też wciągnąć cię w otchłań na zawsze.

Użyj sprytu, instynktu detektywistycznego, a gdy wszystko inne zawiedzie, użyj swojej sześciostrzałowej strzelanki w tym psychologicznym thrillerze wypełnionym ponad 8 godzinami trudnej rozgrywki. Tajne stowarzyszenia, nienaturalne cierpienia i starożytne przymierza czekają na Ciebie w ekscytujących 4 odcinkach Adama Wolfe’a!

Zostań detektywem. Zostań Wolfe.

Adam Wolfe do pobrania

.Ostatnią rzeczą, jakiej spodziewałem się w grze logicznej, było wyciągnięcie pistoletu i rozpoczęcie strzelaniny z płonącym żywiołakiem. W takich chwilach Adam Wolfe błyszczy – aby zaangażować gracza i wyróżnić grę, Adam Wolfe wychodzi poza swój gatunek.

Mad Head Games stworzyło interaktywną, pełną napięcia, tajemniczą serię, która z pewnością przyciągnie graczy.

Pierwszy odcinek Adama Wolfe’a, The Ancient Flame, fantastycznie pasuje do gatunku horroru z odpowiednią ilością subtelnego napięcia, przerażającej historii i sprytnych łamigłówek, które dopełniają całe doświadczenie.

Aby odebrać grę należy zarejestrować się na IndieGala. Po zalogowaniu się wejść na stronę gry i przewinąć w dół do przycisku „Add to Your Library”. Po dodaniu gra będzie dostępna w zakładce „My Library”.

Pobierz Adam Wolfe za darmo pełna wersja gry https://freebies.indiegala.com/adam-wolfe-complete-edition