Age of Empires III Definitive Edition za darmo

2020-10-07 0 przez Pliki

Age of Empires III Definitive Edition za darmo na PC do pobrania od 15 października w Game Pass. Gra dostępna będzie od razu w dniu premiery w ramach usługi Game Pass. Cena regularna gry wynosić będzie 89,99 zł. Ciesz się jedną z najbardziej lubianych serii strategii czasu rzeczywistego w jej ostatecznej formie dzięki zremasterowanej grafice i w pełni ulepszonemu dźwiękowi, wszystkim wcześniej wydanym rozszerzeniom i nowym trybom gry.

Całkowicie zremasterowana wersja. Oszałamiająca grafika 4K Ultra HD i w pełni ulepszony dźwięk. Zagraj we wszystkie wydane wcześniej rozszerzenia, a także dwa nowe tryby gry i poznaj zupełnie nowe cywilizacje Szwedów i Inków. Przejdź do trybu online, aby sprawdzić swoje umiejętności w grze sieciowej w poszukiwaniu chwały.

Age of Empires III: Definitive Edition

  • Sprawdź swoje umiejętności w darmowych, niestandardowych misjach autorstwa najlepszych twórców lub stwórz swoje misje i podziel się nimi ze społecznością.
  • Odkryj historię kryjącą się tą serią gier i wymieniaj się wiedzą z innymi graczami.
  • Age of Empires III: Definitive Edition to zwieńczenie jednej z najbardziej lubianych serii strategii czasu rzeczywistego w swojej ostatecznej formie wraz z ulepszonymi funkcjami i unowocześnioną rozgrywką.

Odkryj swoją następną ulubioną grę. Ciesz się w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC nieograniczonym dostępem do ponad 100 wysokiej jakości gier na komputery stacjonarne z systemem Windows 10. Zagraj w grę Age of Empires III: Definitive Edition i ponad 100 innych wysokiej jakości gier na PC z systemem Windows 10 za stałą, niską opłatę miesięczną w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC.

Pobierz Age of Empires III Definitive Edition za darmo pełna wersja gry https://www.xbox.com/pl-PL/games/age-of-empires-III-definitive-edition