Age of Empires III Definitive Edition za darmo

2023-08-03 0 przez Pliki

Age of Empires III Definitive Edition za darmo na PC do pobrania na Steam, graj za darmo w klasyka. Gra dostępna będzie od razu na komputer PC bezpłatnie do końca promocji. Cena regularna gry wynosić będzie 89,99 zł. Ciesz się jedną z najbardziej lubianych serii strategii czasu rzeczywistego w jej ostatecznej formie dzięki zremasterowanej grafice i w pełni ulepszonemu dźwiękowi, wszystkim wcześniej wydanym rozszerzeniom i nowym trybom gry.

Całkowicie zremasterowana wersja. Oszałamiająca grafika 4K Ultra HD i w pełni ulepszony dźwięk. Zagraj we wszystkie wydane wcześniej rozszerzenia, a także dwa nowe tryby gry i poznaj zupełnie nowe cywilizacje Szwedów i Inków. Przejdź do trybu online, aby sprawdzić swoje umiejętności w grze sieciowej w poszukiwaniu chwały.

Microsoft postanowił przygotować specjalną, darmową wersję Age of Empires III: Definitive Edition na platformie Steam, która została okrojona z części zawartości. Gracz ma dostęp do 3 rotujących co tydzień cywilizacji. Rozegrać możemy także pierwszy akt kampanii Blood, Ice, and Steel. Otrzymamy także dostęp do wybranych historycznych bitew8 map w trybie dla wielu graczy, encyklopedii i samouczków.

Age of Empires III: Definitive Edition

  • Sprawdź swoje umiejętności w darmowych, niestandardowych misjach autorstwa najlepszych twórców lub stwórz swoje misje i podziel się nimi ze społecznością.
  • Odkryj historię kryjącą się tą serią gier i wymieniaj się wiedzą z innymi graczami.
  • Age of Empires III: Definitive Edition to zwieńczenie jednej z najbardziej lubianych serii strategii czasu rzeczywistego w swojej ostatecznej formie wraz z ulepszonymi funkcjami i unowocześnioną rozgrywką.

Odkryj swoją następną ulubioną grę. Ciesz się w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC nieograniczonym dostępem do ponad 100 wysokiej jakości gier na komputery stacjonarne z systemem Windows 10. Zagraj w grę Age of Empires III: Definitive Edition i ponad 100 innych wysokiej jakości gier na PC z systemem Windows 10 za stałą, niską opłatę miesięczną w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC.

Pobierz Age of Empires III Definitive Edition za darmo pełna wersja gry ze Steam https://store.steampowered.com/app/933110/Age_of_Empires_III_Definitive_Edition/