Europa Universalis IV z DLC za darmo do pobrania

2020-01-23 0 Pliki

Europa Universalis IV z DLC za darmo do pobrania pełna wersja na komputer. Paradox Interactive powraca z grą o budowie imperium, która daje kontrolę nad narodem w celu stworzenia dominującego globalnego imperium!  Rządz swoim narodem przez wieki, z niezrównaną swobodą, głębią i historyczną dokładnością. Prawdziwa eksploracja, handel, działania wojenne i dyplomacja zostaną wprowadzone w życie w tym epickim tytule obfitującym w bogatą strategiczną i taktyczną głębię.

Podejmuj własne decyzje Budynek narodu jest całkowicie elastyczny, a możliwości są nieograniczone. Wykorzystaj swoją moc monarchy. Poznaj nowy system władzy monarchy, w którym na twój wybór wpływa kaliber mężczyzny lub kobiety, który masz na szczycie, i będzie kierował odpływem i przepływem rozgrywki. Przeżyj historię ożywającą. Wielkie osobistości z przeszłości są pod ręką, aby cię wspierać, gdy odcisniesz piętno na tysiącach wydarzeń historycznych. Zmień świat w swój plac zabaw. Ciesz się setkami lat rozgrywki na bujnej mapie topograficznej z dynamicznymi efektami sezonowymi. Poznaj nowy system handlu. System handlu nadaje nowy wymiar wielkim imperiom handlowym tego okresu. Przejmij kontrolę nad ważnymi szlakami handlowymi i spraw, aby bogactwo świata płynęło do twoich skrzynek. Wykorzystaj swoje umiejętności negocjacyjne w głębszym systemie dyplomatycznym. Korzystaj z koalicji, małżeństw królewskich i wsparcia dla rebeliantów i badaj możliwości nowego jednostronnego systemu opinii.

Najnowsza gra prawie za darmo wraz z dodatkami za 1 dolara (ok. 3,80 złotych) w ramach najnowszej charytatywnej paczki Humble Bundle.  Na stronie Humble Bundle zapłać 1 dolara i otrzymasz klucze Steam do gry Europa Universalis IV za darmo i dodatków do gry

  • Europa Universalis IV – Art of War
  • Europa Universalis IV: Res Publica
  • Europa Universalis IV – Wealth of Nations
  • Europa Universalis IV: American Dream
  • Europa Universalis IV: Pre-Order Pack
  • Europa Universalis IV: Digital Extreme Edition Upgrade Pack

Pobierz Europa Universalis IV z DLC za darmo na komputer https://www.humblebundle.com/