Europa Universalis IV za darmo do pobrania

2023-08-03 0 przez Pliki

Europa Universalis IV za darmo do pobrania pełna wersja na komputer w Epic Games Store od 10 sierpnia. Paradox Interactive powraca z grą o budowie imperium, która daje kontrolę nad narodem w celu stworzenia dominującego globalnego imperium!  Rządz swoim narodem przez wieki, z niezrównaną swobodą, głębią i historyczną dokładnością. Prawdziwa eksploracja, handel, działania wojenne i dyplomacja zostaną wprowadzone w życie w tym epickim tytule obfitującym w bogatą strategiczną i taktyczną głębię. Gra Europa Universalis IV za darmo do odebrania od 10 sierpnia, 17.00 do 17 sierpnia, 17.00

Podejmuj własne decyzje Budynek narodu jest całkowicie elastyczny, a możliwości są nieograniczone. Wykorzystaj swoją moc monarchy. Poznaj nowy system władzy monarchy, w którym na twój wybór wpływa kaliber mężczyzny lub kobiety, który masz na szczycie, i będzie kierował odpływem i przepływem rozgrywki. Przeżyj historię ożywającą. Wielkie osobistości z przeszłości są pod ręką, aby cię wspierać, gdy odcisniesz piętno na tysiącach wydarzeń historycznych. Zmień świat w swój plac zabaw. Ciesz się setkami lat rozgrywki na bujnej mapie topograficznej z dynamicznymi efektami sezonowymi. Poznaj nowy system handlu. System handlu nadaje nowy wymiar wielkim imperiom handlowym tego okresu. Przejmij kontrolę nad ważnymi szlakami handlowymi i spraw, aby bogactwo świata płynęło do twoich skrzynek. Wykorzystaj swoje umiejętności negocjacyjne w głębszym systemie dyplomatycznym. Korzystaj z koalicji, małżeństw królewskich i wsparcia dla rebeliantów i badaj możliwości nowego jednostronnego systemu opinii.

Najnowsza gra prawie za darmo wraz z dodatkami w ramach najnowszej paczki. Gra do odebrania za darmo w Epic Game Store. Otrzymasz klucze Steam do gry Europa Universalis IV za darmo i dodatków do gry

 • Europa Universalis IV – Art of War
 • Europa Universalis IV: Res Publica
 • Europa Universalis IV – Wealth of Nations
 • Europa Universalis IV: American Dream
 • Europa Universalis IV: Pre-Order Pack
 • Europa Universalis IV: Digital Extreme Edition Upgrade Pack

Główne cechy:

 • To Ty podejmujesz decyzje

Buduj potęgę narodu zgodnie z własnymi preferencjami i korzystaj z nieskończonych możliwości.

 • Wykorzystaj potęgę monarchy

Wypróbuj nowy system władzy monarchy, w którym Twoje wybory i decyzje zależą od kalibru osoby znajdującej się u steru rządów, co wywiera niebagatelny wpływ na przebieg rozgrywki oraz rozwój wydarzeń.

 • Weź udział w historycznych wydarzeniach

Wywieraj wpływ na tysiące udokumentowanych na kartach historii wydarzeń i korzystaj z pomocy wielkich postaci minionych epok.

 • Zmień świat w swój plac zabaw

Zatrać się w trwającej całe stulecia historii rozgrywce na olśniewającej szczegółami mapie topograficznej z dynamicznymi efektami pogodowymi.

 • Wypróbuj zupełnie nowy system handlu

Nowy system handlu wprowadza szereg ekscytujących opcji typowych dla dawnych imperiów kupieckich. Opanuj najważniejsze szlaki handlowe i skieruj bogactwa całego świata wprost do swego skarbca.

Zaprezentuj negocjacyjny kunszt dzięki rozbudowanemu systemowi dyplomacjiWykorzystuj możliwości stwarzane przez koalicje, aranżuj związki dynastyczne, udzielaj (jeśli trzeba) wsparcia buntownikom i eksploruj funkcje nowego systemu opinii jednostronnych.

 • Gra wieloosobowa na różnych platformach

Staw czoła znajomym lub wypróbuj nowy tryb współpracy umożliwiający wspólną kontrolę nad pojedynczym narodem nawet 32 graczom jednocześnie. Wypróbuj poprawiony czat i nowe serwery tworzenia rozgrywki.

 • Napisz własną historię i dostosuj rozgrywkę do swoich preferencji

Oferująca pełną obsługę Warsztatu Steam gra Europa Universalis IV daje Ci możliwość swobodnego dostosowania i modyfikowania dowolnego elementu rozgrywki.

Pobierz Europa Universalis IV z DLC za darmo na komputer do ściągnięcia https://www.epicgames.com/store/pl/free-games