GoldenEye 007 za darmo

2023-01-26 0 przez Pliki

Gra GoldenEye 007 za darmo do pobrania na Xbox Game Pass konsole i chmura już od 27 stycznia dla wszystkich graczy i fanów przygód agenta James Bond.


GoldenEye 007 powraca, by ekscytować starych i nowych graczy! Ponadczasowa skradanka została wiernie odtworzona na konsole Xbox, w tym nowe osiągnięcia, rozdzielczość 4K, płynniejsza liczba klatek na sekundę i podzielony ekran dla czterech graczy.  Akcja gry GoldenEye 007 toczy się na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku. Głównym bohaterem gry jest James Bond, czyli pracujący dla brytyjskiego wywiadu (MI6) Agent 007. Tym razem zadaniem bohatera jest powstrzymanie syndykatu przestępczego przed użyciem tytułowego GoldenEye – uzbrojonego satelity, który w niepowołanych rękach może stanowić olbrzymie zagrożenie dla światowego porządku.

Gra wkrótce trafi na Xbox Series X|S, Xbox One i jednocześnie od dnia debiutu tytuł będzie dostępny w ramach Xbox Game Pass bezpłatnie. Twórcy poprawili sterowanie, zadbali o rozdzielczość 4K (16:9) ze „stałą częstotliwością odświeżania”, dorzucili osiągnięcia oraz czteroosobowy split-screen.

Pobierz GoldenEye 007 za darmo gra na konsole Xbox www.xbox.com