Age of Empires IV Anniversary Edition za darmo

2023-02-17 0 przez Pliki

Age of Empires IV Anniversary Edition za darmo pełna wersja gry w promocji na platformie Steam.

Age of Empires IV to kultowa strategiczna gra czasu rzeczywistego opracowana przez Relic Entertainment we współpracy z World’s Edge i opublikowana przez Xbox Game Studios. Jest to czwarta odsłona serii Age of Empires.

Przez 3 dni – do poniedziałku do godziny 19:00 możemy grać za darmo AoE 4 poprzez platformę Steam w najnowszą odsłonę Age of Empires IV.

Dodatkowo trwa obecnie przecena -40% na podstawową wersję gry – 107,99 zł.

Po niezwykle udanym roku od czasu premiery wielokrotnie nagradzana i najlepiej sprzedająca się seria strategiczna przedstawia Age of Empires IV: Anniversary Edition, stawiając Cię w centrum jeszcze bardziej epickich historycznych bitew, które ukształtowały świat.

Age of Empires 4 do pobrania

W ramach świętowania pierwszej rocznicy czwartej odsłony wielokrotnie nagradzanej i najlepiej sprzedającej się serii gier strategicznych przedstawiamy Age of Empires IV: Edycję Rocznicową, która przeniesie graczy w sam środek epickich, decydujących o losach świata bitew historycznych.

W nowej odsłonie znajdziesz zarówno znane, jak i nowe sposoby rozbudowy swojego imperium w ogromnym, prezentowanym w jakości 4K świecie. Age of Empires IV: Edycja Rocznicowa przenosi rewolucyjną rozgrywkę strategii czasu rzeczywistego na jeszcze wyższy poziom. To uroczyste wydanie zawiera dużo nowej bezpłatnej zawartości, takiej jak nowe cywilizacje, mapy, dodatkowe aktualizacje w grze i wersje językowe, nowe mistrzostwa, wyzwania oraz odzywki i kody. A wszystko to w bardzo opłacalnym zestawie, który aż kipi historią!

Dwie nowe cywilizacje, 8 nowych map – Poprowadź potężnych Malijczyków wywodzących się z Afryki Zachodniej i będących jednym z najbogatszych narodów handlowych wszech czasów, skupiając się na sprawnym zarządzaniu ekonomią w obszarze górnictwa i inwestowania w złoto.

Możesz też pokierować jednym z najdłużej istniejących imperiów, wybierając cywilizację osmańską i jej dobrze wyszkoloną armię, w skład której wchodzą największe dostępne maszyny oblężnicze na proch – wielkie bombardy. Te potężne armaty zmiażdżą każdego przeciwnika, który stanie ci na drodze.

Dostosuj rozgrywkę do własnych potrzeb za pomocą modów (wersja beta) – Wytycz swoją własną ścieżkę za pomocą wydajnych narzędzi dla twórców w najnowszej wersji beta Edytora modów. Projektuj własne mapy do potyczek i gier wieloosobowych, twórz unikalne scenariusze misji, wykuwaj pakiety dostosowujące oparte na danych i opracowuj własne tryby gry w Age of Empires IV

Powrót do historii – Przeszłość stanowi prolog do tego, co nastąpi, gdy w swojej drodze do zwycięstwa zanurzysz się w kulturę 10 zróżnicowanych cywilizacji z całego świata – od Anglików po Chińczyków i Sułtanat Delhijski. Buduj miasta, zarządzaj zasobami i prowadź swoje wojska do boju na lądzie i na morzu w czterech wyjątkowych kampaniach z 35 misjami, które ciągną się przez 500 lat historii – od mrocznych wieków do renesansu.

Dla wszystkich graczy – Age of Empires IV to przyjazny dla nowych graczy tytuł za sprawą wyjaśniającego najważniejsze elementy strategii czasu rzeczywistego systemu samouczków oraz trybu kampanii. Misje fabularne są zaprojektowane tak, aby ułatwić początkującym graczom rozbudowę i osiągnięcie zwycięstwa. Jednocześnie za sprawą nowych mechanik, strategii i technik walki stanowią także wyzwanie dla weteranów.

Rzuć wyzwanie światu – Wskocz do rozgrywki online, aby rywalizować, współpracować lub oglądać wspólnie z nawet 7 znajomymi. Znajdziesz tu tryby wieloosobowe, w których zmierzysz się z innymi graczami lub komputerem, oraz sezony rankingowe i wiele więcej!

Wybierz swoją drogę do wielkości z postaciami historycznymi – Przeżyj przygody Joanny d’Arc w jej dążeniu do pokonania Anglików lub dowódź potężnymi wojskami mongolskimi jako Czyngis-chan w swoim podboju Azji. Wybór należy do Ciebie – a każda decyzja, którą podejmiesz, zadecyduje o wyniku historii.

Pobierz Age of Emipres IV za za darmo na komputer PC https://store.steampowered.com/app/1466860/Age_of_Empires_IV_Anniversary_Edition/