Exsite.pl nie działa – gdzie ściągać torrenty?

1 lipca 2017 2 przez Admin

Popularny serwis Exsite.pl na którym można było znaleźć ciekawe linki do pobrania niestety nie działa od kilku dni. Czy ostanie zamknięty jak extratorrent i torrenty.org ?

Exsite.pl nie działa – gdzie ściągać torrenty?

Portal ze wszystkim na którym zamieszczano linki do różnych materiałów, znajdziesz tam filmy, seriale, gry, programy itp. od paru dni jest niedostępny.
“Pobieraj od nas za darmo: Filmy, Pełne Gry, Muzykę, Darmowe pliki Mp3, Filmy HD, Audiobooki, eBooki, Programy, Erotykę i wiele innych. Zachęcamy Was do zapraszania do nas także Waszych znajomych!”

Jego administracja twierdzi że są problemy z serwerownią i niedługo wróci. Ciągle działają alternatywy dla exsite takie jak pebx.pl, darkwarez.pl
Według danych z Gemius/PBI w kwietniu br. Exsite.pl miał 124,6 tys. realnych użytkowników, 17,54 mln odsłon.

W ostatnich latach z internetu zniknęło kilka serwisów z linkami do nielegalnie udostępnianych treści chronionych prawem autorskim.

Zobacz gdzie oglądać filmy online?

Strona z torentami wróciła pod zmienionym adresem exsite24.pl i wygląda tak samo jak poprzednik, co więcej na oficjalnym profilu facebook piszą Zapraszamy na nowa odsłonę strony: exsite24.pl Konieczna jest rejestracja nowego konta.