Allegro Smart za darmo dla studentów

2022-01-01 0 przez Pliki

Allegro Smart za darmo nowa promocja dla studentów na 6 miesięcy. Bezpłatna dostawa do paczkomatów i punktów odbioru obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł, natomiast dostawa kurierska od 80 zł. Wszyscy korzystający z promocji otrzymują dostęp do dedykowanych abonentom okazji w Strefie Smart! oraz festiwalu zakupowego Smart! Week.

https://allegro.pl/smart

Allegro Smart za darmo przez 6 miesięcy dla studentów. Nowa promocja dzięki której po weryfikacji student otrzymuje Smart! na 6 mcy za darmo i dostęp do szeregu benefitów takich jak Blinkee, Multikino, Flixbus, T-mobile i Heyah. Zweryfikować można się przesyłając zdjęcie legitymacji lub za pomocą maila w domenie uczelni.Po pół roku student ma możliwość zakupić allegro smart za 39zł na rok.
Korzystaj przez 6 miesięcy za darmo bez podpinania karty. Po okresie próbnym zdecydujesz czy chcesz korzystać dalej. Nie pobierzemy automatycznie żadnej opłaty. Jeśli tak, to kupisz Allegro Smart! Student w korzystnej cenie 3,25 zł za miesiąc (płatne z góry 39 zł za rok) https://allegro.pl/smart/student

Darmowa dostawa na Allegro Smart! Dobra okazja na zakupy online dla 16 milionów Polaków, którzy każdego miesiąca odwiedzają Allegro. Płacąc roczny abonament 49 zł użytkownicy zyskają możliwość darmowych dostaw towarów kupionych w serwisie. Oferta będzie obowiązywać przy zakupie w Allegro towarów za ponad 40 zł. Allegro wprowadza darmową dostawę kurierem za zakupy ponad 100zł.

Usługa Allegro Smart! obejmie wszystkie najpopularniejsze formy dostaw zakupów: Paczkomaty, punkty Ruchu i DHL, sklepy Żabka i Freshmarket, placówki Poczty Polskiej, stacje Orlen.

Darmowa dostawa na Allegro

Kupiując więcej niż 4-5 razy rocznie opłaca się wykupić abonament.

Odbierając przesyłkę w Punktach odbioru możesz ją później zwrócić za darmo na Poczcie Polskiej. Darmowe zwroty nie dotyczą listów i przesyłek poleconych. Jeśli odbierasz przesyłkę w Paczkomacie, zwrotu możesz dokonać tylko przez Paczkomat.