Blazing Sails za darmo gra piracka

2023-10-06 0 przez Pliki

Blazing Sails za darmo gra piracka do pobrania pełna wersja w Epic Games Store od 12 października.

Walcz o przetrwanie w Blazing Sails, szybkiej pirackiej grze PvP!

Stwórz własnego, niepowtarzalnego pirata i statek. Połącz siły z innymi graczami, aby dowodzić swoim potężnym statkiem! Eksploruj różne tryby gry, mapy, broń, typy statków i nie tylko, eliminując inne załogi w epickich bitwach na lądzie i morzu!

Odkryj różne tryby rozgrywki!

W Treasure Hunt wraz z załogą musisz odnaleźć na wyspie skrzynie pełne skarbów! Skarby można złożyć w jednej z dwóch baz na środku mapy, aby otrzymać w zamian złoto. Zwyciężysz, jeśli zbierzesz więcej złota niż przeciwna drużyna!

Tryb Battle Royale stanowi wyjątkową odsłonę tego gatunku. Ciesz się wybuchową mieszanką rozbojów na suchym lądzie i epickich bitew morskich! Załatw wszystkie pozostałe ekipy, aby zgarnąć zwycięstwo.

Masz już dość poszukiwania skarbów? Żaden problem! W zupełnie nowym trybie gry Galleon Conquest możesz wskoczyć w sam środek akcji. Przeżyj prawdziwie filmowy abordaż na OGROMNYM galeonie! Likwiduj piratów, zatapiaj statki i zdobywaj flagi, aby wygrać!

Część statku, część załogi

Kto by pomyślał, że pirackie życie wymaga dobrej współpracy? Bez niej ani rusz! Cała załoga musi sterować okrętem, naprawiać go i uzupełniać magazynowane na nim zapasy, jednocześnie walcząc z wrogami. Kluczem do zwycięstwa w grze jest komunikacja i współpraca!

Wybierz swój okręt!

Każdy rodzaj statku odpowiada zupełnie innemu stylowi gry. Brigantine to klasyk gatunku, a jego kadłub wytrzyma naprawdę sporo – w tym potężny ostrzał. Junk Ship to mniejszy i szybszy okręt wyposażony w działo na dziobie, które pozwala wykonywać odważne napaści! Bomb Vessel doskonale sprawdza się podczas dłuższych wypraw, a poza tym ma unikalny moździerz. Mniejsze załogi mogą skorzystać z dwuosobowego statku Sloop. Nie daj się zwieść jego rozmiarowi – Sloop może śmiało stawić czoła większym, czteroosobowym okrętom.

Wyposaż się w legendarne pirackie bronie

Zmieniaj styl gry w zależności od zdobytych broni. Zajmij stanowisko na bocianim gnieździe, dzierżąc karabin snajperski, albo wejdź na pokład wrogiego statku z kultowym, wysysającym energię życiową mieczem Sword of the Sea! Lubisz zapach dymu o poranku? Wypróbuj ręczne działo albo wyrzutnię ryb. Dla każdego coś miłego!

Stwórz własnego bukaniera

Nie ma dwóch tych samych piratów ani okrętów! Pochwal się zdobytymi podczas podbojów elementami do personalizacji, ubraniami i akcesoriami. Zdobione kaftany, pozłacane kadłuby i złote sztuczne nogi nadadzą Ci świetny styl!

Pobierz Blazing Sails za darmo gra od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/blazing-sails