Bezpłate ogłoszenie sprzedaży samochodu na Allegro

31 października 2018 0 Pliki

Jak dodać bezpłate ogłoszenie sprzedaży samochodu na Allegro? Wystarczy korzystać z aplikacji Yanosik.

 Użytkownicy Yanosika mogą za pomocą aplikacji sprzedać swój samochód bezpośrednio na platformie Allegro.

– Schemat dodania ogłoszenia został maksymalnie uproszczony. Wystarczy przejść do zakładki „Samochód” w aplikacji, zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego auta, dzięki czemu spora część danych zostanie uzupełniona automatycznie, a następnie wystawić pojazd w serwisie Allegro. Osoby dopiero zastanawiające się nad wymianą pojazdu mogą uprzednio sprawdzić wartość rynkową swojego samochodu. Do tego również wystarczy zeskanowanie dowodu rejestracyjnego. Co więcej, na ekranie startowym aplikacji pojawiają się ogłoszenia innych użytkowników o sprzedaży auta. Zwiększa to szansę sprzedających na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów skupionej w społeczności systemu Yanosik – mówi Paweł Bahyrycz z firmy Yanosik.

Z bezpłatnego dodawania ogłoszeń na Allegro mogą korzystać użytkownicy Yanosik, którzy chcą sprzedać samochód jako osoba prywatna. Jednorazowo można dodać trzy ogłoszenia, a pierwsze będzie dostępne bezpłatnie przez 10 dni. Z funkcjonalności mogą korzystać kierowcy, którzy mają w aplikacji rangę “szeregowego”, czyli przynajmniej 100 km jazdy z włączoną aplikacją.

Co więcej, nie muszą do tego mieć założonego konta w serwisie Allegro. Funkcja skanowania dowodu rejestracyjnego w aplikacji Yanosik sprawi, że w ofercie pojawią się również dane o historii pojazdu, w tym jego przebiegu.