ProtonVPN darmowy VPN

2020-01-01 0 przez Pliki

ProtonVPN bezpieczny i darmowy VPN w celu ochrony prywatności. Bezpłatny ProtonVPN do pobrania to usługa VPN z zabezpieczeniami, opracowana przez naukowców CERN i MIT. Korzystaj z internetu anonimowo, odblokuj witryny i szyfruj połączenie. Darmowy ProtonVPN jest dostępny na wszystkich urządzeniach, w tym na komputerach PC, Mac, smartfonach, a nawet routerach. Bezpieczne połączenie internetowe, któremu możesz zaufać, jest niezbędne do zachowania prywatności na laptopie w domu, urządzeniu mobilnym w podróży lub stacji roboczej w biurze. ProtonVPN ma natywne aplikacje na Androida, iOS , MacOS i Windows.

Dlaczego warto korzystać z VPN?

BEZPIECZEŃSTWO
Nasza bezpieczna sieć VPN wysyła ruch internetowy za pośrednictwem szyfrowanego tunelu VPN, dzięki czemu hasła i poufne dane są bezpieczne, nawet w przypadku publicznych lub niezaufanych połączeń internetowych.

PRYWATNOŚĆ
Zachowaj historię przeglądania w trybie prywatnym. Jako dostawca szwajcarski VPN nie rejestrujemy aktywności użytkownika ani nie udostępniamy danych osobom trzecim. Nasza anonimowa usługa VPN umożliwia Internet bez nadzoru.

WOLNOŚĆ
Stworzyliśmy ProtonVPN w celu ochrony dziennikarzy i działaczy, którzy używają ProtonMail. ProtonVPN łamie bariery cenzury internetowej, umożliwiając dostęp do dowolnej witryny lub treści.

Pobierz ProtonVPN za darmo na komputer i telefon. https://protonvpn.com/free-vpn