Android Auto za darmo

2021-01-26 0 przez Pliki

Android Auto 4.8 – dzięki Google masz bezpieczny dostęp do odpowiednich aplikacji smartfona z systemem Android również podczas jazdy. Dzięki Google Voice możesz sterować wszystkim poprzez polecenie głosowe, odtwarzając na przykład piosenki z Google Play Music, Pandora czy Spotify. Już teraz obsługiwanych jest także wiele innych aplikacji. Dalsze informacje można uzyskać bezpośrednio od Google.

Android Auto to Twój inteligentny towarzysz, który pomaga Ci skupić się, połączyć i bawić z Asystentem Google. Dzięki uproszczonemu interfejsowi, dużym przyciskom i potężnym funkcjom głosowym, Android Auto ma na celu ułatwienie korzystania z aplikacji, które kochasz z telefonu, gdy jesteś w drodze.

Po prostu powiedz „OK, Google”, aby …
• Udaj się do następnego miejsca docelowego za pomocą Google Maps lub Waze, korzystając z nawigacji GPS w czasie rzeczywistym i alertów o ruchu drogowym.
• Otrzymuj aktualizacje na temat trasy, ETA i zagrożeń w czasie rzeczywistym.
• Poproś Asystenta Google o sprawdzenie Twojego kalendarza, aby wiedzieć, gdzie powinien być.
• Ustawiaj przypomnienia, otrzymuj aktualizacje wiadomości i sprawdzaj wynik ostatniej nocy.
• Unikaj rozpraszania podczas jazdy, ustawiając niestandardową wiadomość „Nie przeszkadzać” podczas jazdy.
• Nawiązywanie połączeń za pomocą Asystenta Google i odbieranie połączeń przychodzących za pomocą jednego dotknięcia.
• Uzyskaj dostęp do swojego folderu kontaktów i wysyłaj i odbieraj wiadomości za pomocą Asystenta Google za pomocą wiadomości SMS, Hangouts, WhatsApp, Skype, Telegram, WeChat, Kik, Google Allo i wielu innych aplikacji do obsługi wiadomości.
• Zarządzaj systemem informacyjno-rozrywkowym, jak nigdy dotąd. Słuchaj ulubionych aplikacji multimedialnych, takich jak Spotify, Pandora, iHeartRadio, Muzyka Google Play, Amazon Music, SiriusXM, TIDAL – High Fidelity Music Streaming, Napster Music i Deezer. Dostępnych jest również wiele innych aplikacji muzycznych, radiowych, wiadomości, wiadomości sportowych, audiobooków i podcastów.

Pobierz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead&hl=pl