Spotify Premium za darmo 3 miesiące

2023-11-28 0 przez Pliki

Spotify Premium za darmo 3 miesiące od Viber dla nowych, darmowa aplikacja do odtwarzania muzyki w telefonie, komputerze i tablecie. Muzyka bez reklam, odtwarzanie offline i inne korzyści. Rezygnacja w każdej chwili.

Oferta dla nowych kont Spotify Premium. Trzeba wejść przez aplikację Viber. Każdy dostaje swój unikalny kod.

Wymagana karta lub PayPal.
Po tym okresie tylko 19,99 zł miesięcznie. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

3 miesiące darmowego Spotify Premium w dowolnym planie przy okazji promocji Viber. Nie przegap żadnej premiery. Słuchaj ulubionej muzyki offline i bez reklam. Możesz zrezygnować w każdej chwili. Można zrezygnować w dowolnym momencie. Uwaga! Oferta 3 bezpłatnych miesięcy nie jest dostępna dla użytkowników, którzy korzystali już z wersji Premium za darmo, nowa promocja wypróbuj Premium przez 3 miesiące za darmo. Odtwarzaj miliony utworów bez reklam, na żądanie i w trybie offline.  Oferta ważna czasowo na plan Premium Individual. Zalety w porównaniu do planu darmowego: muzyka bez reklam, w lepszej jakości, pobieranie offline, pomijanie bez limitów, odtwarzanie wybranego utworu na życzenie i płyty w całości w preferowanej kolejności. Po aktywowaniu Premium można od razu przejść na plan darmowy, który rozpocznie się po zakończeniu aktywowanego 3-miesięcznego planu Premium .

Są miliony utworów na Spotify. Nieważne, czy jesteś w pracy, imprezie lub odpoczywasz – odpowiednia muzyka jest zawsze w zasięgu ręki. Wybierz co chcesz słuchać, albo niech Spotify Cię zaskoczy.

Możesz również dowolnie przeglądać zbiorów muzycznych przyjaciół, artystów i celebrytów, lub utworzyć stację radiową i po prostu usiąść. Posłuchaj Spotify za darmo na komputerze z Windows lub telefonie Android i iOS.

Spotify za darmo

na telefony komórkowe i tablety z Android i iOS. Słuchaj wybranej muzyki, gdziekolwiek jesteś nawet na komputerze Windows do pobrania po polsku.

Dzięki Spotify za darmo na komputer i telefon masz dostęp do świata muzyki. Możesz słuchać muzyki według albumów lub różnych wykonawców albo tworzyć własne playlisty ze swoimi ulubionymi utworami. Chcesz odkryć nową muzykę do słuchania? Wybierz gotową playlistę odpowiadającą Twojemu aktualnemu nastrojowi lub skorzystaj ze spersonalizowanych rekomendacji.

Słuchaj Spotify za darmo na telefonie
• Możesz losowo odtwarzać utwory wybranych wykonawców, wybrane albumy i playlisty.

Słuchaj Spotify za darmo na tablecie
• Odtwarzaj utwory, jakie chcesz i kiedy chcesz.

Spotify Premium
• Odtwarzaj utwory, jakie chcesz i kiedy chcesz na dowolnym urządzeniu — telefonie, tablecie lub komputerze.
• Pobierz muzykę do słuchania w trybie offline.
• Ciesz się dźwiękiem niesamowitej jakości.
• Żadnych reklam – tylko muzyka, nieprzerwanie.
• Bez zobowiązań — z możliwością anulowania subskrypcji w każdej chwili.

Spotify Premium Individual za darmo na 3 miesiące (TYLKO DLA NOWYCH KONT!)

Jedno konto pozwoli Ci słuchać muzyki wszędzie gdzie chcesz. Uruchom muzykę również na urządzeniach mobilnych. Słuchanie piosenek na telefonie czy tablecie jest proste, bezpłatne i przyjemne dla ucha. Pobierz Spotify za darmo na Windows, Android i iOS przejdź po link aby skorzystać z oferty bezpłatnie https://www.spotify.com/pl/premium/