Spotify Premium za darmo

2021-11-30 0 przez Pliki

Spotify Premium za darmo darmowa aplikacja do odtwarzania muzyki w telefonie, komputerze i tablecie. Muzyka bez reklam, odtwarzanie offline i inne korzyści. Rezygnacja w każdej chwili.

3 miesiące darmowego Spotify Premium w dowolnym planie. Można zrezygnować w dowolnym momencie. Uwaga! Oferta 3 bezpłatnych miesięcy nie jest dostępna dla użytkowników, którzy korzystali już z wersji Premium za darmo, nowa promocja wypróbuj Premium przez 3 miesiące za darmo. Odtwarzaj miliony utworów bez reklam, na żądanie i w trybie offline.  Oferta ważna do 31 grudnia 2021 r.

Są miliony utworów na Spotify. Nieważne, czy jesteś w pracy, imprezie lub odpoczywasz – odpowiednia muzyka jest zawsze w zasięgu ręki. Wybierz co chcesz słuchać, albo niech Spotify Cię zaskoczy.

Możesz również dowolnie przeglądać zbiorów muzycznych przyjaciół, artystów i celebrytów, lub utworzyć stację radiową i po prostu usiąść. Posłuchaj Spotify za darmo na komputerze z Windows lub telefonie Android i iOS.

Spotify za darmo

na telefony komórkowe i tablety z Android i iOS. Słuchaj wybranej muzyki, gdziekolwiek jesteś nawet na komputerze Windows do pobrania po polsku.

Dzięki Spotify za darmo na komputer i telefon masz dostęp do świata muzyki. Możesz słuchać muzyki według albumów lub różnych wykonawców albo tworzyć własne playlisty ze swoimi ulubionymi utworami. Chcesz odkryć nową muzykę do słuchania? Wybierz gotową playlistę odpowiadającą Twojemu aktualnemu nastrojowi lub skorzystaj ze spersonalizowanych rekomendacji.

Słuchaj Spotify za darmo na telefonie
• Możesz losowo odtwarzać utwory wybranych wykonawców, wybrane albumy i playlisty.

Słuchaj Spotify za darmo na tablecie
• Odtwarzaj utwory, jakie chcesz i kiedy chcesz.

Spotify Premium
• Odtwarzaj utwory, jakie chcesz i kiedy chcesz na dowolnym urządzeniu — telefonie, tablecie lub komputerze.
• Pobierz muzykę do słuchania w trybie offline.
• Ciesz się dźwiękiem niesamowitej jakości.
• Żadnych reklam – tylko muzyka, nieprzerwanie.
• Bez zobowiązań — z możliwością anulowania subskrypcji w każdej chwili.

Jedno konto pozwoli Ci słuchać muzyki wszędzie gdzie chcesz. Uruchom muzykę również na urządzeniach mobilnych. Słuchanie piosenek na telefonie czy tablecie jest proste, bezpłatne i przyjemne dla ucha. Pobierz Spotify za darmo na Windows, Android i iOS. https://www.spotify.com/pl/premium/