Anno 1404 History Edition za darmo

2021-12-09 0 przez Pliki

Anno 1404 History Edition za darmo do pobrania na PC pełna wersja gry od Ubisoftu (od 6.12.) [PC, Ubisoft Store]. Gra będzie można przypisać do biblioteki do 14 grudnia do godziny 15.

Dzięki Anno 1404 i rozszerzeniu Venice odkryj wrażenia z gry klasycznej gry planistycznej, w pełni zoptymalizowanej pod kątem nowoczesnych systemów operacyjnych. Rozszerzenie Venice do Anno 1404 dodaje tryb współpracy i rywalizacji dla wielu graczy, nowe funkcje szpiegowskie i rady miejskiej, a także nowe statki, rozkazy i przedmioty. Dzięki rozdzielczości do 4k Twoje miasta będą wyglądać jaśniej niż kiedykolwiek. Zaktualizowana i rozszerzona funkcjonalność gry wieloosobowej. Ciesz się wszystkimi ulepszeniami bez rozpoczynania nowej gry dzięki pełnej kompatybilności z zapisem gry. Korzystaj z ulepszeń, takich jak tryb okna bez obramowania lub obsługa wielu ekranów.

Odkryj na nowo porywającą rozgrywkę w budowę miasta z grą Anno 1404 i jej dodatkiem Wenecja, w Edycji Historycznej. Twoje miasta wyglądają lepiej niż kiedykolwiek, dzięki rozdzielczości nawet na poziomie 4k.

Ciesz się klasyczną rozgrywką w budowanie miasta w grze Dawn of Discovery® z rozszerzeniem Wenecja, wydanym w ramach Anno® 1404 — Edycja Historyczna. Twoje miasta wyglądają lepiej niż kiedykolwiek, dzięki rozdzielczości nawet na poziomie 4k. Ciesz się wszystkimi ulepszeniami, kontynuując swoje zapisane gry dzięki pełnej kompatybilności.

  • Rozszerzenie Wenecja dla Anno 1404 zawiera rozgrywkę dla wielu graczy w kooperacji i rywalizacji, a także nowe funkcje, statki, zadania i przedmioty.
  • Ulepszona i rozbudowana funkcjonalność trybu wieloosobowego.
  • Skorzystaj z takich udogodnień, jak tryb wyświetlania w oknie bez ramki oraz wsparcie dla wielu ekranów.
  • Niniejsze wydanie zawiera także dodatki, takie jak: ścieżka dźwiękowa z Anno 1404, tapeta czy logo firmy dla Anno 1800.

Anno 1404

komputerowa gra strategiczno-ekonomiczna stworzona przez studio Related Designs i wydana przez Ubisoft w 2009 roku. Anno 1404 jest czwartą częścią serii gier komputerowych Anno. Gracz wciela się rolę kolonizatora europejskiego we wschodniej Azji.

Na swoje 35. urodziny Ubisoft rozdaje gry Anno 1404 na PC. Masz od 6.12. od 16:00 do 14.12. o godzinie 15:00, aby zapisać grę do swojej biblioteki.

Pobierz Anno 1404 History Edition za darmo gra na komputer pc https://register.ubisoft.com/anno-1404/pl-PL